Cene → Prerađeno voće i povrće → Preliv Burger Dijamant 270 g

Preliv Burger Dijamant 270 g
Pakovanje 270 g 10 prodavnica Barkod 8600498177264
177,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
659,22 din/kg
Najskuplje je 209,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
177,99 din659,22 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta182,99 din677,74 din/kg+5,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad182,99 din677,74 din/kg+5,00 din
-
185,99 din688,85 din/kg+8,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta185,99 din688,85 din/kg+8,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd189,99 din703,67 din/kg+12,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta189,99 din703,67 din/kg+12,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 196,76 – 214,51 din199,71 din739,67 din/kg+21,72 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta199,99 din740,70 din/kg+22,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta209,99 din777,74 din/kg+32,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Roda · Maxi · Mercator · Univerexport · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 177,99 | 189,99 |
| 01.09.2026. | 177,99 | 189,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PRELIV BURGER 270G DIJAMANTAman
- BURGER PRELIV 270G DIJAMANTIdea, Mercator, Roda
- Burger preliv Dijamant 270gMaxi Online, Mega Maxi
- DIJAMANT BURGER PRELIV 270gSunce (Qvattro)
- PRELIV BURGER 270GR DIJAMANTSuper Vero
- BURGER PRELIV DIJAMANT 270g DIJAMANTTrlić
- PRELIV BURGER DIJAMANT 270GUniverexport
- Burger preliv 270g DijamantYuhor
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−16 % po kgMexicana salatni preliv 270g Dijamant
- VP Dima%149,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%149,99
- IM Matijević%159,00
+15 prodavnica555,19 din/kg
−11 % po kgPreliv sa Renom Dijamant 270 g
- IM Matijević%159,00
- RIČ169,99
- Super Vero%174,99
+14 prodavnica588,89 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Preliv Cezar Dijamant 270 g
- Aman177,99
- Podunavlje179,99
- RIČ179,99
+15 prodavnica659,22 din/kg
−16%Preliv sa Renom Dijamant 270 g
- IM Matijević%159,00
- RIČ169,99
- Super Vero%174,99
+14 prodavnica588,89 din/kg
−33%Preliv Burger Thomy 160 g Doypack
- Idea · Mercator · Roda%127,99
- Podunavlje149,99
- Euro Ša M167,00
+9 prodavnica799,94 din/kg
−26%Preliv Chili Thomy 160 g Doypack
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Podunavlje149,99
- Euro Ša M160,00
+9 prodavnica874,94 din/kg
−43%Preliv Tartar Thomy 160 g Doypack
- Univerexport%99,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Euro Ša M168,00
+9 prodavnica624,94 din/kg
−26%Preliv Smoky Mayo Thomy 160 g Doypack
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Podunavlje149,99
- Euro Ša M160,00
+7 prodavnica874,94 din/kg
−33%Preliv Garlic Thomy 160 g Doypack
- Idea · Mercator · Roda%127,99
- Euro Ša M168,00
- Senta Promet174,99
+6 prodavnica799,94 din/kg
Preliv sa Renom Dijamant 100 g
- Euro Ša M56,00
- Aman57,99
- Metalac Market59,00
+6 prodavnica560,00 din/kg







