Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → ULTRA ENERGY CITRUS PEACH 0.5L CAN

ULTRA ENERGY CITRUS PEACH 0.5L CAN
Pakovanje 500 ml 12 prodavnica Barkod 5061013968188
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
159,98 din/l
Najskuplje je 114,99 din, +44% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
79,99 din159,98 din/l
-
Aleksandrović22 prodavnice: 89,99 - 99,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik89,99 din179,98 din/l+10,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3389,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4989,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 689,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/589,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb89,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3889,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 789,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2689,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4389,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1089,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1589,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb89,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-289,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb89,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6889,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3689,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2589,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 689,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9989,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29689,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb89,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb99,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik94,99 din189,98 din/l+15,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta97,99 din195,98 din/l+18,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta99,00 din198,00 din/l+19,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta99,99 din199,98 din/l+20,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu99,99 din199,98 din/l+20,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,99 din199,98 din/l+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 98,99 – 106,99 din102,99 din205,98 din/l+23,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd104,99 din209,98 din/l+25,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta109,99 din219,98 din/l+30,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta114,99 din229,98 din/l+35,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 79,99 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ULTRA 0.5L CITRUS BRESKVA LIMAleksandrović
- ULTRA ENERGY CITRUS PEACH 0.5L CANAman, Soulfood
- ULTRA ENERGY DRINK CITRUS PEACH 0.5lCash & Carry Plus
- ULTRA ENERGY 500ML CITRUS PEACHFortuna Market
- NAPITAK EN ULTRA CITRUS PEACH 0,5LIdea, Mercator, Roda
- ULTRA CIT PCH MERS 0.5L CANLuki
- Ultra cit 500 ml #12RIČ
- ULTRA CITRUS PEACH 0.5LTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ULTRA ENERGY FURY MERS 0.5L CAN
- Cash & Carry Plus79,99
- Aleksandrović89,99
- Euro Ša M91,00
+12 prodavnica159,98 din/l
−14%ULTRA ENERGY ZERO PEACH MANGO 250ml
- Gomex%59,99
- Transkom 9469,90
- Aleksandrović74,99
+6 prodavnica239,96 din/l
−17%Ultra Energy Orange 0250 12
- Euro Ša M60,00
- Gomex%74,99
- Trnava Promet78,00
+3 prodavnice240,00 din/lULTRA ENERGY 0.25 MANGO
- Aleksandrović64,99
- Euro Ša M65,00
- Transkom 9479,00
+2 prodavnice259,96 din/l
−20%Ultra Energy original 0500 12
- Gomex%79,99
- Euro Ša M80,00
- Trnava Promet86,00
+2 prodavnice159,98 din/l
ULTRA ZERO SUGAR RASPBERRY 250ml
- Euro Ša M72,00
- Aleksandrović74,99
- Mikromarket85,00
+1 prodavnica288,00 din/l




