Cene → Prerađeno voće i povrće → VOĆNI PIRE JABUKA MANGO MARAK.BANANA FRUVITA 180G

VOĆNI PIRE JABUKA MANGO MARAK.BANANA FRUVITA 180G
Pakovanje 180 g 16 prodavnica Barkod 8606030051054
120,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
666,67 din/kg
Najskuplje je 154,99 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
120,00 din666,67 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula124,99 din694,39 din/kg+4,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta129,00 din716,67 din/kg+9,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta135,00 din750,00 din/kg+15,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta139,00 din772,22 din/kg+19,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta139,99 din777,72 din/kg+19,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik139,99 din777,72 din/kg+19,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta141,00 din783,33 din/kg+21,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 136,70 – 148,45 din142,04 din789,11 din/kg+22,04 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta144,99 din805,50 din/kg+24,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd149,99 din833,28 din/kg+29,99 din
-
149,99 din833,28 din/kg+29,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta149,99 din833,28 din/kg+29,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad149,99 din833,28 din/kg+29,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta149,99 din833,28 din/kg+29,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta154,99 din861,06 din/kg+34,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 120,00 | 141,00 |
| 25.09.2026. | 120,00 | 141,00 |
| 22.09.2026. | 120,00 | 140,50 |
| 01.09.2026. | 120,00 | 139,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK PUREE APPLE,MANGO,PASSION FRUIT,BANANA 180G FRUVITACash & Carry Plus
- fruvita voćna kaša jab.mang.mar.ban.180gdm
- FRUVITA PUREE APPLE,MANGO,PASSION FRUIT,BANANA 180GEuro Ša M
- VOĆNA KAŠA JABUKAMANGOMARAKUJA 180G FRUVITAFortuna Market
- PIRE FRUV APP MAN PASS FRU BAN 180GIdea, Mercator, Roda
- FRUVITA APPLE, MANGO, PASSION FRUIT, BANANALilly
- Kasa mango marakuja banana Fruvita 180gMaxi Online, Mega Maxi
- FRU. PIRE JABUKA MANGO PASSION F. BANANA 180GMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−14 % po kgVOĆNI PIRE JABUKA BOROV.VIŠNJA NUTRINO LAB 200ML
- dm%115,00
- Trnava Promet139,00
- Soulfood209,99
+13 prodavnica575,00 din/kg
−14 % po kgVOĆNI PIRE JABUKA BRESKVA JAGODA NUTRINO LAB 200ML
- dm%115,00
- Soulfood209,99
- Senta Promet216,00
+13 prodavnica575,00 din/kg
−14 % po kgVOĆNI PIRE JAB+MANGO+PAPAJA+BAN NUTRINO LAB 200ML
- dm%115,00
- Trnava Promet139,00
- Soulfood209,99
+15 prodavnica575,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%VOĆNI PIRE JABUKA BOROV.VIŠNJA NUTRINO LAB 180G
- Trnava Promet%154,00
- Šumadija Market169,90
- Maxi%169,99
+27 prodavnica855,56 din/kg
−26%VOĆNI PIRE JAB.MANGO PAPAJA.BAN.NUTRINO LAB 180G
- Trnava Promet%154,00
- Šumadija Market169,90
- Univerexport%169,99
+26 prodavnica855,56 din/kg
−20%VOĆNI PIRE JAB+BAN+KEKS NUTRINO LAB JUNIOR 180G
- Morava%159,90
- Lilly%159,99
- Podunavlje%159,99
+26 prodavnica888,33 din/kg
−24%VOĆNI PIRE COCOA ANYWAY MIX NUTRINO LAB 180G
- Šumadija Market169,90
- Univerexport%169,99
- Trnava Promet199,00
+25 prodavnica943,89 din/kg
−26%VOĆNI PIRE JABUKA BRESKVA JAGODA NUTRINO LAB 180G
- Trnava Promet%154,00
- Šumadija Market169,90
- Univerexport%169,99
+25 prodavnica855,56 din/kg
−25%VOĆNI PIRE JAB+JAG+ŽIT+VAN JUNIOR NUTRINO LAB 180G
- Morava%159,90
- Leon159,99
- Lilly%159,99
+25 prodavnica888,33 din/kg
−26%VOĆNI PIRE VERY BERRY MIX NUTRINO LAB 180G
- Leon115,99
- Šumadija Market169,90
- Univerexport%169,99
+24 prodavnice644,39 din/kg
−11%VOĆNI PIRE JAB+KRU+BAN NUTRINO LAB JUNIOR 180G
- Idea%169,99
- Mercator%169,99
- Roda%169,99
+22 prodavnice944,39 din/kg





