Cene → Akcije po artiklima → Sveže i prerađeno meso
Akcije: Sveže i prerađeno meso
979 artikala sa sniženom cenom u ovoj grupi robe. Popust je najveći koji za artikal objavljuje neki lanac; na stranici artikla vidi se gde važi i do kada. Jedan artikal se pojavljuje jednom.
- −18%
KOB SUNKA STISNJENA ZLATIBORAC
- BB Trade%949,88
- −18%
DIMLJ.SV.PECENICA RFS 11101 KIM PANTO 11113
- Morava%799,90
- −18%
MIX PEPERONI-FRUSKOG..NARESCI 100 GR
- IM Matijević%119,00
1.190,00 din/kg - −18%
DELIKATES BUDIMSKA KOBASICA N-STAND.-VAR.
- Metro%1.839,00
- −18%
SUNKA U CREVU RF MAK
- Prima%729,90
- −18%
KOB PILIKATO MINI 400G DELIKATO-12
- BB Trade%149,88
374,70 din/kg - −18%
SUVA SVINJSKA PECENICA RINFUZ TRLIC
- Metalac Market%1.399,99
- −17%
SV. VRAT BK VAKUUM NEDELJKOVIC-STAND.-VAR.
- Metro%799,00
- −17%
SLANINA DIMLJENA NAREZANA CCA 500GR Z DEZELE
- ZAM%1.899,00
3.798,00 din/kg - −17%
TRLIC CAJNA KOBASICA
- Sunce (Qvattro)%949,99
- −17%
VRAT LOVCENSKI VAKUM KIM
- Čutura%1.899,99
−17%MATINA PILECA HRENOVKA 230G BO
- IM Matijević%145,00
630,43 din/kg- −17%
FRANCUSKA SA ŠUNKOM MESOPROMET
- Tekijanka%379,99
- −17%
DELIKATES HRENOVKA RINF MESOPROMET
- Tekijanka%359,99
- −17%
KOBASICA PILECA GALA XXL PERUTNINA
- Aroma%539,99
- −17%
DIM SV KOSTI RFS NEDELJKOVIC
- BB Trade%199,88
- −17%
DIM SVINJ KOLENICE VAKUM DELIK
- BB Trade%399,88
−17%Ćureća pašteta MK30 95g
- Lidl%74,99
789,37 din/kg
−17%Junior kokošija pašteta MK30 95g
- Lidl%74,99
789,37 din/kg
−17%SLANINA DOMACA MESNATA SLAJS 100G BERGMAN
- Aman%249,99
2.499,90 din/kg- −17%
KOBASICA LOVACKA RINFUZ GOMBIT
- Čutura%499,99
- −17%
PILECI FILE GOLD VAKUM PEKABESKO
- Čutura%999,99
- −17%
CAJNA KOBASICA RINFUZ YUHOR
- Čutura%1.999,99
- −17%
STISNJENA SUNKA U OMOTU RINFUZ YUHOR
- Metalac Market%749,99
- −16%
KOB ALPSKA f90 NEOPLANTA LF20
- BB Trade%699,99
- −16%
SLANINA DIM DELIKATES RFS ZLATIBORAC
- BB Trade%1.499,88
- −16%
SVEZE MESO SVINJSKI KARE S/K
- Aman%569,99
- −16%
480G RADATZ DEBREZINER LANG-STAND.-VAR.
- Metro%999,00
2.081,25 din/kg - −16%
PANCETA LOVĆENSKA VP PANTO
- Super Vero%2.192,99
- −16%
Mini pileći file MK18 400g
- Lidl%319,99
799,98 din/kg - −16%
Mini pileći file MK18 400g
- Lidl%319,99
799,98 din/kg - −16%
Mini pileći file MK18 400g
- Lidl%319,99
799,98 din/kg - −16%
HOT DOG PILECI SA SIROM ROYAL
- Aman%319,99
- −16%
ALPSKA KOBASICA ZLATIBORAC CCA 1KG
- Aroma%799,99
799,99 din/kg - −16%
PIZZA ŠUNKA U OMOTU ZLATIBORAC RFS 20005 F3F1F21F90
- Fortuna Market%699,99
−16%PILEĆI BATAK I KARABATAK BK PERUTNINA 540G MAP
- Univerexport%269,99
499,98 din/kg- −16%
SVEZE MESO SVINJSKI VRAT S/K
- Aman%649,99
- −15%
NOVOSADSKA KOBASICA MEDIUS MESARA
- Medius%549,90
- −15%
PEČENICA DIMLJENA BAČKA RF
- Univerexport%1.099,00
- −15%
SALAMA PILECI FILE U CREVU YUHOR
- Čutura%1.099,99
- −15%
PRSA CURECA BEZ DODATE SOLI ELPOZO
- Aroma%1.949,99
- −15%
ND DIMLJENI PILECI FILE-STAND.-VAR.
- Metro%1.129,00
- −15%
ND NASKA SUNKA-STAND.-VAR.
- Metro%1.299,00
- −15%
SVEZA KOBASICA ZA PECENJE RF
- Aman%619,99
- −15%
MORTADELA DOLCE VALLE BEZ DODATAKA 5KG
- Aroma%1.359,99
272,00 din/kg - −15%
DIMLJENA PILECA PRSA CARNEX
- Medius%1.249,90
- −15%
PILE TOPIKO PERUTNINA PTUJ KESA
- Univerexport%289,99
- −15%
KOB GRILL 280G DELIKATO-15
- BB Trade%189,88
678,14 din/kg
















