Cene → Sveže i prerađeno meso → PILECI FILE GOLD VAKUM PEKABESKO
PILECI FILE GOLD VAKUM PEKABESKO
1 prodavnica Barkod 5310276004851
999,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura, na akciji do 04.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
999,99 din1.199,99 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−13%PILECI NAMAZ 180g XXL NEOPLANTA
- Sunce (Qvattro)%99,99
- Transkom 94104,99
- Cash & Carry Plus107,05
+16 prodavnica555,50 din/kg
−17%PILEĆI FILE MINI U CREVU YUHOR 350G
- Leon309,99
- Metro359,99
- Metalac Market379,00
+13 prodavnica885,69 din/kg
−25%PILEĆI HOT DOG CARNEX 800G
- Leon%279,99
- Europrom299,90
- VP Dima%329,90
+13 prodavnica349,99 din/kg- −14%
PILECI HOT DOG VP 800G GOMBIT
- Šumadija Market249,90
- ZAM279,90
- Euro Ša M280,00
+7 prodavnica312,38 din/kg
−23%PILEĆI BATAK SA KARABATKOM CEKIN 500G MAP
- Univerexport%199,00
- Aroma229,99
- RIČ234,99
+7 prodavnica398,00 din/kg
PILEĆI FILE OD GRUDI CEKIN 500G MAP
- BB Trade424,97
- Metalac Market449,00
- Aroma469,99
+6 prodavnica849,94 din/kg
Pileci panirani odresci 200g Vindija
- Trnava Promet256,00
- Mega Maxi264,99
- Gomex269,99
+5 prodavnica1.280,00 din/kg- −10%
PILEĆI FILE NEOPLANTA RF
- Cash & Carry Plus1.224,99
- Univerexport1.249,00
- Idea%1.349,90
+5 prodavnica


















