Cene → Sveže i prerađeno meso → Mini pileći file MK18 400g
Mini pileći file MK18 400g
Pakovanje 400 g 1 prodavnica Barkod 4056489274490
319,99 din
najjeftinije u prodavnici Lidl, na akciji do 01.01.
799,98 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
319,99 din379,99 din799,98 din/kg
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%MINI POSEBNA KOBASICA 0.350G/12 YUHOR
- Metalac Market%169,99
- Prima%189,90
- Europrom209,90
+15 prodavnica485,69 din/kg
−22%Mini pileca posebna 350g #12 Yuhor
- Metalac Market%169,99
- Prima%189,90
- Europrom209,90
+3 prodavnice485,69 din/kg
Mini pil.pariska Maxi 350g
- Profi94,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go109,99
271,40 din/kg
Mini pilec.prsa Maxi 350g
- Profi229,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go269,99
657,11 din/kg
Mini stisnjena sunka Premia 350g
- Profi244,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi269,99
- Shop&Go277,99
699,97 din/kg
Mini alpska kobasica Premia 350g
- Profi174,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi209,99
499,97 din/kgMini Stišnjena Šunka Trlić 300 g
- Trlić249,00
- VP Dima256,00
- Metalac Market279,00
830,00 din/kgMINI PAR.SA POVRCEM 350G
- Europrom142,00
- Senta Promet159,99
405,71 din/kg








