Cene → Sveže i prerađeno meso → KOBASICA LOVACKA RINFUZ GOMBIT
KOBASICA LOVACKA RINFUZ GOMBIT
1 prodavnica Barkod 8606018253104
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura, na akciji do 30.09.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din599,99 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+37 prodavnica599,90 din/kg
−21%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- ZAM209,90
- RIČ%209,99
- Super Vero%209,99
+35 prodavnica699,67 din/kg
−23%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Fortuna Market%154,99
- Transkom 94154,99
- Morava%159,90
+35 prodavnica756,05 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Univerexport%199,99
- Fortuna Market209,99
- RIČ%209,99
+34 prodavnice666,63 din/kg
−32%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- Fortuna Market%209,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+34 prodavnice677,39 din/kg
−21%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Podunavlje%159,99
- Fortuna Market%164,99
+33 prodavnice780,00 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+32 prodavnice856,79 din/kg
−26%KOBASICA BARENA ŽIVINSKA WUDY 300G
- Cash & Carry Plus139,99
- Prima%149,90
- ZAM%149,90
+31 prodavnica466,63 din/kg












