Cene → Sveže i prerađeno meso → HOT DOG PILECI SA SIROM ROYAL
HOT DOG PILECI SA SIROM ROYAL
1 prodavnica Barkod 2771972008759
319,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 11.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
319,99 din379,99 din
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%HOT DOG PILEĆI SMAZALICE CARNEX 205G
- Trnava Promet86,00
- Euro Ša M%119,90
- Medius%139,90
+17 prodavnica419,51 din/kg
−21%HOT DOG DELIKATES SMAZALICE CARNEX 205G
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M168,00
- Trnava Promet168,00
+16 prodavnica731,66 din/kgHOT DOG PILECI 800G VP GOMBIT
- VUM289,99
- Aman299,99
- Morava309,00
+1 prodavnica362,49 din/kg
HOT DOG PILEĆI 100G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda59,99
599,90 din/kg
HOT DOG PILEĆI 205G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda89,99
438,98 din/kg
HOT DOG PILEĆI 800G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda249,99
312,49 din/kgHot pikant cevapcivi 500g MAP
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go649,99
1.299,98 din/kgHotdog virsla vakuum 1 kg
- Svetofor291,90
- Mere309,90
- Senta Promet359,99
291,90 din/kg










