Cene → Sveže i prerađeno meso → HOT DOG PILEĆI SMAZALICE CARNEX 205G

HOT DOG PILEĆI SMAZALICE CARNEX 205G
Pakovanje 205 g 20 prodavnica Barkod 8600012505269
86,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
419,51 din/kg
Najskuplje je 184,99 din, +115% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
86,00 din419,51 din/kg
-
119,90 din160,00 din584,88 din/kg+33,90 din
-
139,90 din151,99 din682,44 din/kg+53,90 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula139,99 din682,88 din/kg+53,99 din
-
139,99 din169,99 din682,88 din/kg+53,99 din
-
139,99 din169,99 din682,88 din/kg+53,99 din
-
139,99 din169,99 din682,88 din/kg+53,99 din
-
139,99 din682,88 din/kg+53,99 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun139,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača139,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac139,99 din
- Kragujevac · Metro139,99 din
- Niš · Metro139,99 din
- Novi Sad · Metro139,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik144,99 din707,27 din/kg+58,99 din
-
148,99 din164,99 din726,78 din/kg+62,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta149,00 din726,83 din/kg+63,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta149,90 din731,22 din/kg+63,90 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta149,90 din731,22 din/kg+63,90 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta149,99 din731,66 din/kg+63,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta149,99 din731,66 din/kg+63,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta149,99 din731,66 din/kg+63,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta165,00 din804,88 din/kg+79,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta169,99 din829,22 din/kg+83,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 163,99 – 176,99 din169,99 din829,22 din/kg+83,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta184,99 din902,39 din/kg+98,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 86,00 | 155,95 |
| 25.09.2026. | 86,00 | 155,95 |
| 01.09.2026. | 86,00 | 151,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HOT DOG PILECI 205G SMAZALICE CARNEXAman
- VIRSLE SMAZALICE PILECI HOT DOG 205gr CARNEXCash & Carry Plus
- SMAZALICE PILECI HOT DOG 205GEuro Ša M, Europrom
- VIRŠLA SMAZALICA PILEĆA 205G CARNEX 50526Fortuna Market
- HOT DOG PILEĆI SMAZALICE 205G CARNIdea, Mercator, Roda
- SMAZALICE PILECI HOT DOG 205g CARNEXLuki
- Smazalice pileci hot dog 205gMaxi, Mega Maxi
- SMAZALICE PILECI HOT DOG 205 G CARNEXMedius
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%HOT DOG DELIKATES SMAZALICE CARNEX 205G
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M168,00
- Trnava Promet168,00
+16 prodavnica731,66 din/kgHOT DOG PILECI 800G VP GOMBIT
- VUM289,99
- Aman299,99
- Morava309,00
+1 prodavnica362,49 din/kg
HOT DOG PILEĆI 100G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda59,99
599,90 din/kg
HOT DOG PILEĆI 205G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda89,99
438,98 din/kg
HOT DOG PILEĆI 800G K PLUS
- Idea · Mercator · Roda249,99
312,49 din/kgHot pikant cevapcivi 500g MAP
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go649,99
1.299,98 din/kgHotdog virsla vakuum 1 kg
- Svetofor291,90
- Mere309,90
- Senta Promet359,99
291,90 din/kgHOT DOG 800g Pekabesko
- Trnava Promet283,00
- Čutura399,99
353,75 din/kg


