Cene → Slatkiši i žitarice → Tortina Plus 30 g Mleko

Tortina Plus 30 g Mleko
Pakovanje 30 g 2 prodavnice Barkod 5310115006473
30,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
1.000,00 din/kg
Najskuplje je 32,99 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
30,00 din1.000,00 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta32,99 din1.099,67 din/kg+2,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 17,90 | 30,00 |
| 01.09.2026. | 17,90 | 30,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TORTINA MLEKO 30G KPLUSAleksandrović
- TORTINA PLUS MLEKO 30GEuro Ša M
- TORTINA PLUS 30G MLEKOTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Tortina 0200 kakao Vincinni 12
- Aleksandrović129,99
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
+11 prodavnica649,95 din/kg
Tortina 0200 jagoda Vincinni 12
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Europrom159,90
+9 prodavnica664,95 din/kg
Tortina 450 g Jagoda Vincinni
- Cash & Carry Plus299,99
- Čutura319,99
- Šumadija Market354,00
+6 prodavnica666,64 din/kg
Tortina 450 g Cokolada Vincinni
- Metalac Market299,00
- Cash & Carry Plus300,00
- Trlić349,99
+5 prodavnica664,44 din/kg
Tortina 8/1 Mlecna 200 g
- Sunce (Qvattro)132,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Podunavlje159,99
+5 prodavnica664,95 din/kg
Tortina 200 g Kajsija 8/1
- Aleksandrović129,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M187,00
+3 prodavnice649,95 din/kg
Tortina 450 g Vanila Vincinni
- Cash & Carry Plus289,99
- Euro Ša M350,00
- Šumadija Market350,00
+2 prodavnice644,42 din/kg
Tortina 450 g Brusnica Vincinni
- Cash & Carry Plus289,99
- Šumadija Market316,00
- Euro Ša M350,00
+1 prodavnica644,42 din/kg







