Cene → Alkoholna pića → STATUS VINO ANONYMOUS CRNA TAMJANIKA / ROSE 0.75L
STATUS VINO ANONYMOUS CRNA TAMJANIKA / ROSE 0.75L
Pakovanje 750 ml 5 prodavnica Barkod 8606106029833
1.100,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
1.466,67 din/l
Najskuplje je 1.349,00 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 1.115,04 | 1.219,99 |
| 01.09.2026. | 1.115,04 | 1.219,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO CRV ANONYMUS 0.75L STATUSIdea, Mercator, Roda
- ANONYMOUS CRNA TAMJANIKA ROSE VINO 0.75LPrima
- STATUS VINO ANONYMOUS CRNA TAMJANIKA / ROSE 0.75LSoulfood
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −64 % po l
Vino Za Dvoje u kutiji 0750 Status
- Aleksandrović399,99
- Trnava Promet411,00
- Fortuna Market439,90
+5 prodavnica533,32 din/l
−27 % po lVINO CRVENO ZA DVOJE STATUS 0,75L
- Aleksandrović799,99
- Trnava Promet810,00
- Šumadija Market850,00
+9 prodavnica1.066,65 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%STATUS ITALIJANSKI RIZLING 1L
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet307,00
- Šumadija Market309,90
+13 prodavnica299,99 din/l
−5%STATUS VINO VRANAC 2L PET
- Trnava Promet%335,00
- Aleksandrović359,99
- Tekijanka369,99
+11 prodavnica167,50 din/l
−5%STATUS SMEDEREVKA VINO 2L PET
- Trnava Promet%318,00
- Aleksandrović339,99
- Cash & Carry Plus349,99
+9 prodavnica159,00 din/l
−20%STATUS ANONYMOUS GRASAC 0.75L
- Aman%799,99
- Metro876,00
- Roda1.049,00
+7 prodavnica1.066,65 din/l
STATUS ANONYMOUS SAUVIGNON 0.75L
- Metro1.020,00
- VP Dima1.094,00
- Roda1.099,99
+7 prodavnica1.360,00 din/lSTATUS CRVENO VINO DVOJE 0.75L
- Aleksandrović329,90
- Cash & Carry Plus409,99
- Roda449,99
+3 prodavnice439,87 din/lSTATUS ANONYMOUS TAMJANIKA BARRIQUE 0.75L
- Soulfood1.589,99
- Prima1.599,00
- Sunce (Qvattro)1.699,99
+1 prodavnica2.119,99 din/l









