Cene → Alkoholna pića → STATUS CRVENO VINO DVOJE 0.75L
STATUS CRVENO VINO DVOJE 0.75L
Pakovanje 750 ml 5 prodavnica Barkod 8600103343312
409,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
546,65 din/l
Najskuplje je 560,00 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 329,90 | 459,99 |
| 01.09.2026. | 329,90 | 459,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CRV.VINO ZA DVOJE 0.75 STATUSAleksandrović
- VINO ZA DVOJE CRVENO POLUSLAT. 0.75l STATUSCash & Carry Plus
- VINO CRV VINO ZA DVOJE 0,75LIdea, Mercator, Roda
- VINO ZA DVOJE 0.75L STATUSPrima
- STATUS CRVENO VINO DVOJE 0.75LSoulfood
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−45 % po lVINO CRVENO KALCINO STATUS 1L
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet317,00
- Fortuna Market329,99
+18 prodavnica299,99 din/l
−45 % po lSTATUS VINO ITALIJANSKI RIZLING 1L
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet307,00
- Šumadija Market309,90
+13 prodavnica299,99 din/l
−44 % po lVino Rose staklo 1/1 Status
- Trnava Promet307,00
- Tekijanka319,99
- Aman%339,99
+6 prodavnica307,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%STATUS VINO ITALIJANSKI RIZLING 1L
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet307,00
- Šumadija Market309,90
+13 prodavnica299,99 din/l
−5%STATUS VINO VRANAC 2L PET
- Trnava Promet%335,00
- Aleksandrović359,99
- Tekijanka369,99
+11 prodavnica167,50 din/l
−5%STATUS SMEDEREVKA VINO 2L PET
- Trnava Promet%318,00
- Aleksandrović339,99
- Cash & Carry Plus349,99
+9 prodavnica159,00 din/l
−20%STATUS ANONYMOUS GRASAC 0.75L
- Aman%799,99
- Metro876,00
- Roda1.049,00
+7 prodavnica1.066,65 din/l
STATUS ANONYMOUS SAUVIGNON 0.75L
- Metro1.020,00
- VP Dima1.094,00
- Roda1.099,99
+7 prodavnica1.360,00 din/l- −12%
STATUS VINO ANONYMOUS CRNA TAMJANIKA / ROSE 0.75L
- Idea · Mercator · Roda%1.100,00
- Soulfood1.115,04
- Prima1.349,00
1.466,67 din/l STATUS ANONYMOUS TAMJANIKA BARRIQUE 0.75L
- Soulfood1.589,99
- Prima1.599,00
- Sunce (Qvattro)1.699,99
+1 prodavnica2.119,99 din/l









