Cene → Alkoholna pića → STATUS ANONYMOUS SAUVIGNON 0.75L

STATUS ANONYMOUS SAUVIGNON 0.75L
Pakovanje 750 ml 10 prodavnica Barkod 8606106029352
1.020,00 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Niš
1.360,00 din/l
Najskuplje je 1.499,99 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
1.020,00 din1.360,00 din/l
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun1.020,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača1.020,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac1.020,00 din
- Niš · Metro1.020,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta1.094,00 din1.458,67 din/l+74,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.099,99 din1.466,65 din/l+79,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.149,99 din1.533,32 din/l+129,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.149,99 din1.533,32 din/l+129,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta1.189,99 din1.586,65 din/l+169,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu1.199,00 din1.598,67 din/l+179,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.269,99 din1.693,32 din/l+249,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.299,99 din1.733,32 din/l+279,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta1.499,99 din1.999,99 din/l+479,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 1.094,00 | 1.189,99 |
| 01.09.2026. | 1.094,00 | 1.189,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO ANONYMOUS SOVINJON 2021 STATUS DOOCash & Carry Plus
- VINO ANONYMOUS SOVINJON BELI 0,75LIdea, Mercator, Roda
- 0.75L ANONYMOUS SOVINJON-STAND.-VAR.Metro
- ANONYMOUS SAUVINJON BELO VINO 0.75LPrima
- STATUS ANONYMOUS SAUVIGNON 0.75LSoulfood
- STATUS ANONYMOUS SOVINJON 0.75LSunce (Qvattro)
- VINO BELO ANONYMOUS SAUVIGNON 0.75L PODRUM MALČASuper Vero
- VINO ANONYMOUS SOVINJON BELI 0.75L 1/6 "STATUS"VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%STATUS ITALIJANSKI RIZLING 1L
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet307,00
- Šumadija Market309,90
+13 prodavnica299,99 din/l
−5%STATUS VINO VRANAC 2L PET
- Trnava Promet%335,00
- Aleksandrović359,99
- Tekijanka369,99
+11 prodavnica167,50 din/l
−5%STATUS SMEDEREVKA VINO 2L PET
- Trnava Promet%318,00
- Aleksandrović339,99
- Cash & Carry Plus349,99
+9 prodavnica159,00 din/l
−20%STATUS ANONYMOUS GRASAC 0.75L
- Aman%799,99
- Metro876,00
- Roda1.049,00
+7 prodavnica1.066,65 din/lSTATUS CRVENO VINO DVOJE 0.75L
- Aleksandrović329,90
- Cash & Carry Plus409,99
- Roda449,99
+3 prodavnice439,87 din/l- −12%
STATUS VINO ANONYMOUS CRNA TAMJANIKA / ROSE 0.75L
- Idea%1.100,00
- Mercator%1.100,00
- Roda%1.100,00
+2 prodavnice1.466,67 din/l STATUS ANONYMOUS TAMJANIKA BARRIQUE 0.75L
- Soulfood1.589,99
- Prima1.599,00
- Sunce (Qvattro)1.699,99
+1 prodavnica2.119,99 din/l




