Cene → Alkoholna pića → STATUS ITALIJANSKI RIZLING 1L

STATUS ITALIJANSKI RIZLING 1L
Pakovanje 1 l 16 prodavnica Barkod 8600103343480
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik
299,99 din/l
Najskuplje je 402,00 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije22 prodavnice: 249,99 - 299,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik299,99 din299,99 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb249,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33299,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49299,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6299,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5299,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb299,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38299,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7299,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26299,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43299,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10299,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15299,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb299,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb299,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68299,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25299,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6299,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99299,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296299,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb299,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta307,00 din307,00 din/l+7,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd309,90 din309,90 din/l+9,91 din
-
335,99 din374,99 din335,99 din/l+36,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula339,99 din339,99 din/l+40,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik339,99 din339,99 din/l+40,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta349,99 din349,99 din/l+50,00 din
-
355,99 din399,99 din355,99 din/l+56,00 din
-
355,99 din389,99 din355,99 din/l+56,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta365,00 din365,00 din/l+65,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta378,00 din378,00 din/l+78,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta379,99 din379,99 din/l+80,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta389,99 din389,99 din/l+90,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta399,90 din399,90 din/l+99,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta399,99 din399,99 din/l+100,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu402,00 din402,00 din/l+102,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 299,99 | 376,50 |
| 20.09.2026. | 299,99 | 376,50 |
| 19.09.2026. | 299,99 | 372,49 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 367,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ITAL.RIZ.1L NEP.STATUS FLAAleksandrović
- VINO STATUS ITALIJANSKI RIZLING 1LAman
- VINO ITALIJANSKI RIZLING 1l NEPOVRATNA STATUSCash & Carry Plus
- STATUS ITALIJANSKI RIZLING VINO 1LEuro Ša M
- VINO RIZLING 1L VINARIJA STATUSFortuna Market
- VINO BELO ITAL RIZLING 1L STATUSIdea, Mercator, Roda
- STATUS.ITALIJANSKI RIZLING 1LMikromarket
- vino italijanski rizling 1.0 nepo.statusPodunavlje
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%STATUS VINO VRANAC 2L PET
- Trnava Promet%335,00
- Aleksandrović359,99
- Tekijanka369,99
+11 prodavnica167,50 din/l
−5%STATUS SMEDEREVKA VINO 2L PET
- Trnava Promet%318,00
- Aleksandrović339,99
- Cash & Carry Plus349,99
+9 prodavnica159,00 din/l
−20%STATUS ANONYMOUS GRASAC 0.75L
- Aman%799,99
- Metro876,00
- Roda1.049,00
+7 prodavnica1.066,65 din/l
STATUS ANONYMOUS SAUVIGNON 0.75L
- Metro1.020,00
- VP Dima1.094,00
- Roda1.099,99
+7 prodavnica1.360,00 din/lSTATUS CRVENO VINO DVOJE 0.75L
- Aleksandrović329,90
- Cash & Carry Plus409,99
- Roda449,99
+3 prodavnice439,87 din/l- −12%
STATUS VINO ANONYMOUS CRNA TAMJANIKA / ROSE 0.75L
- Idea%1.100,00
- Mercator%1.100,00
- Roda%1.100,00
+2 prodavnice1.466,67 din/l STATUS ANONYMOUS TAMJANIKA BARRIQUE 0.75L
- Soulfood1.589,99
- Prima1.599,00
- Sunce (Qvattro)1.699,99
+1 prodavnica2.119,99 din/l

