Cene → Alkoholna pića → STATUS ANONYMOUS GRASAC 0.75L

STATUS ANONYMOUS GRASAC 0.75L
Pakovanje 750 ml 10 prodavnica Barkod 8600103343862
799,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 04.10.
1.066,65 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.199,00 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
799,99 din999,99 din1.066,65 din/l
-
876,00 din1.168,00 din/l+76,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun876,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača876,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac876,00 din
- Niš · Metro876,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.049,00 din1.398,67 din/l+249,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta1.059,99 din1.413,32 din/l+260,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu1.099,00 din1.465,33 din/l+299,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.099,00 din1.465,33 din/l+299,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.134,99 din1.513,32 din/l+335,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta1.149,99 din1.533,32 din/l+350,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.159,99 din1.546,65 din/l+360,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.199,00 din1.598,67 din/l+399,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 999,99 | 1.099,00 |
| 01.09.2026. | 999,99 | 1.099,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO ANONYMOUS GRAŠAC 0.75 LAman
- VINO ANONYMOUS GRASAC 0.75LCash & Carry Plus
- VINO ANONYMOUS GRAŠAC 0,75LIdea, Mercator, Roda
- 0.75L ANONYMOUS GRASAC-STAND.-VAR.Metro
- ANONYMOUS GRASAC BELO VINO 0.75LPrima
- STATUS ANONYMOUS GRASAC 0.75LSoulfood
- STATUS ANONYMOUS GRASAC 0,75LSunce (Qvattro)
- VINO BELO ANONYMOUS GRAŠAC 0.75L PODRUM MALČASuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%STATUS VINO ITALIJANSKI RIZLING 1L
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet307,00
- Šumadija Market309,90
+13 prodavnica299,99 din/l
−5%STATUS VINO VRANAC 2L PET
- Trnava Promet%335,00
- Aleksandrović359,99
- Tekijanka369,99
+11 prodavnica167,50 din/l
−5%STATUS SMEDEREVKA VINO 2L PET
- Trnava Promet%318,00
- Aleksandrović339,99
- Cash & Carry Plus349,99
+9 prodavnica159,00 din/l
STATUS ANONYMOUS SAUVIGNON 0.75L
- Metro1.020,00
- VP Dima1.094,00
- Roda1.099,99
+7 prodavnica1.360,00 din/lSTATUS CRVENO VINO DVOJE 0.75L
- Cash & Carry Plus409,99
- Roda449,99
- Mercator459,99
+2 prodavnice546,65 din/l- −12%
STATUS VINO ANONYMOUS CRNA TAMJANIKA / ROSE 0.75L
- Idea · Mercator · Roda%1.100,00
- Soulfood1.115,04
- Prima1.349,00
1.466,67 din/l STATUS ANONYMOUS TAMJANIKA BARRIQUE 0.75L
- Soulfood1.589,99
- Prima1.599,00
- Sunce (Qvattro)1.699,99
+1 prodavnica2.119,99 din/l




