Cene → Slatkiši i žitarice
Slatkiši i žitarice
6.370 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Keks Lovita Kakao Krem 127 g Roshen
- Idea · Mercator · Roda147,99
1.165,28 din/kg
Bar Snickers 4x50 g Mars
- Idea · Mercator · Roda282,06
1.410,30 din/kg
−19%Ovs Zalogaji sa Mal Nade 70 g Pellit
- Idea · Mercator · Roda%234,99
3.357,00 din/kg
−19%Ovs Zalogaji Ban Bad Čok 70 g Pellit
- Idea · Mercator · Roda%234,99
3.357,00 din/kg
Keks Ovs Prot Karamela 70 g Pellito
- Idea · Mercator · Roda279,99
3.999,86 din/kg
−19%Alva Royal 250 g Hr Mediterana
- Idea · Mercator · Roda%380,00
1.520,00 din/kg
Paketić NGD Kesa 584 g Vitaminka
- Idea · Mercator · Roda699,99
1.198,61 din/kg
−50%Paketić NGD Kesa 1029 g Vitaminka
- Idea · Mercator · Roda%620,00
602,53 din/kg
Bar Prot Loptic Cr Čok Mača 40 g Vit
- Mercator · Roda239,99
- Idea249,99
5.999,75 din/kg
Bar Prot Loptic Kikiri Grož 40 g Vit
- Roda224,99
- Mercator229,99
- Idea239,99
5.624,75 din/kg
Bar Raw Citrus Voće&Šar 30 g Vitalia
- Roda124,99
- Mercator134,99
- Idea139,99
4.166,33 din/kg
Praline Keto 72 g Vitalia
- Idea · Mercator · Roda373,29
5.184,58 din/kgMusli Vit Kran Kupina XXL 320 G+120 g
- Idea · Mercator · Roda331,05
750,68 din/kg
Kore za Tortu Svetle 700 g Vincinni
- Roda622,99
- Mercator659,99
- Idea669,99
889,99 din/kg
−45%Biskvit Mini Eurobiscuit 115 g Swiss
- Idea · Mercator · Roda%35,00
304,35 din/kgKolač Petit Four Mix 1 kg Domenica
- Mercator859,90
- Idea · Roda859,99
859,90 din/kg
Kolač Bak Roll 250 g Domenica
- Idea · Mercator · Roda262,99
1.051,96 din/kg
Gurabija sa Bademima 400 g Domenic
- Idea · Mercator · Roda439,99
1.099,98 din/kgKolač Mala Grčka Tul 250 g Domenica
- Idea · Mercator · Roda234,99
939,96 din/kg
Baklava Tradicionalna 500 g Domenica
- Idea · Mercator · Roda514,35
1.028,70 din/kgKolač Kadaif 400 g Domenica
- Idea · Mercator · Roda499,99
1.249,98 din/kgČokolada Mleč BŠ Stev 4x25 g Guylian
- Idea · Mercator · Roda541,50
5.415,00 din/kg
Čokolada 84% Ka BŠ Stev 4x25 g Guyli
- Idea · Mercator · Roda541,50
5.415,00 din/kg
Bombonjera An Berg Marc Viš Rum 220 g
- Idea · Mercator · Roda1.039,99

Žitarice Nesquik 1 kg Nestle
- Idea · Mercator · Roda899,99
899,99 din/kgStalak Zozole Bombone Euro Line
- Idea · Mercator · Roda43.194,72

Bombone Gum Zozole Ban Straw 75 g El
- Idea · Mercator · Roda79,99
1.066,53 din/kg
Bombone Gum Zozole Sweet 75 g El
- Idea · Mercator · Roda99,99
1.333,20 din/kg
Bombone Gum Zozole Watermel 75 g El
- Idea · Mercator · Roda79,99
1.066,53 din/kg
Bombone Gum Zozole Painter 75 g El
- Idea · Mercator · Roda79,99
1.066,53 din/kgBombone Gum Zozole Sour Min 75 g El
- Idea · Mercator · Roda99,99
1.333,20 din/kg
−60%Čok Figura M&M Kikiriki Xmass 250 g
- Idea · Mercator · Roda%200,00
800,00 din/kgKeks Božićni 250 g Tago
- Idea · Mercator · Roda229,99
919,96 din/kg
Biskvit Chocobea Čok 175 g Dr Gerard
- Idea · Mercator · Roda234,99
1.342,80 din/kg
Čoko Tabla Jabuka&Cimet 90 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda439,99
4.888,78 din/kg
Čoko Tabla Pomoran&Cimet 90 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda439,99
4.888,78 din/kg
Čokolada Mlečna 80 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda319,99
3.999,88 din/kg
Čokolada Mlečna Malina 80 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda264,96
3.312,00 din/kgČoko Tabla Mleko&Cookies 90 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda439,99
4.888,78 din/kg
Čokolada ML Adv Kalendar 110 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda1.199,99
10.909,00 din/kg
Čokolada Mle Pistać Punje 80 g Heidi
- Idea · Mercator · Roda349,99
4.374,88 din/kg
Čokolada ML Karamel Lešnik 80 g Heid
- Idea · Mercator · Roda349,99
4.374,88 din/kg
Bombonjera Plan Snovi Mal 100 g Heid
- Idea · Mercator · Roda799,99
7.999,90 din/kg
Bombone Peelerz Gum Lychee 65 g Amos
- Roda199,99
- Idea · Mercator209,99
3.076,77 din/kg
Bombone Peel Gum Pas Fruit 65 g Amos
- Roda199,99
- Idea · Mercator209,99
3.076,77 din/kgBombone u Kikot Igrački 8 g Čarolija
- Idea · Mercator · Roda208,35
26.043,75 din/kgBombone Ventilator Prskal 12 g Čarol
- Idea · Mercator · Roda299,85
24.987,50 din/kgBombone Dino Jaje Puzle 8 g Čarolija
- Idea · Mercator · Roda194,85
24.356,25 din/kg


