Cene → Slatkiši i žitarice → Ostalo
Slatkiši i žitarice: ostalo
606 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Verona Kokos Kuglice sa Belom Čokoladom 250 g
- VUM332,99
- Trlić379,99
- Luki439,00
1.331,96 din/kg
Mozart Kugle 200 g
- Sunce (Qvattro)478,99
- Cash & Carry Plus508,88
- Trlić519,99
2.394,95 din/kg
Medene perece 150g Pionir
- BB Trade112,61
- RIČ119,99
- Aroma129,99
750,73 din/kg
O'clock ljuspice 420g Pionir
- Fortuna Market349,90
- Gomex409,99
- RIČ419,99
833,10 din/kgKandirani Mango 100 g Kafatex
- Sunce (Qvattro)199,99
- RIČ219,99
- VP Dima242,00
1.999,90 din/kg
Kus kus 250g Top Food
- RIČ159,99
- Super Vero169,99
- VP Dima173,00
639,96 din/kg
Elvan Dream Hazelnut 124g
- Euro Ša M284,00
- Tekijanka306,16
- Šumadija Market322,00
2.290,32 din/kg
Flip & Dip Pop 25 g 12/1
- Super Vero282,99
- Šumadija Market311,00
- VP Dima318,00
11.319,60 din/kgPuslica Mea Compa 170 g
- Čutura379,99
- Medius419,99
- VP Dima435,00
2.235,24 din/kgCokovanilice 250 g "Trijumf"
- Sunce (Qvattro)179,99
- VP Dima243,00
- Prima244,00
719,96 din/kg
Faraon Crni Kumin 150 g 10/1 BIO Kutak
- ZAM159,90
- VP Dima167,00
- Fortuna Market174,99
1.066,00 din/kgPistachio Cream 500 g Oriento
- ZAM699,90
- Fortuna Market759,99
- Sunce (Qvattro)799,99
1.399,80 din/kg
Vuna Šećerna Limun 40 g NNC
- Cash & Carry Plus104,99
- Šumadija Market130,00
- Mikromarket155,00
2.624,75 din/kgKrckolada Mlečna Crispy 100 g Čokolend NNC
- Senta Promet59,99
- Aman69,99
- Čutura69,99
599,90 din/kg
Damla Cola 80 g
- Čutura79,99
- Euro Ša M88,00
- Luki99,00
999,88 din/kgJuneći Biftek M
- Idea · Mercator · Roda4.699,99
Juneća Podlaktica BK M
- Idea · Mercator · Roda1.599,99
106.666,00 din/kgJuneći Pauflek M
- Idea · Mercator · Roda1.449,99
96.666,00 din/kg
Protein Shake Rtd Vanil.330 ml
- Mikromarket319,00
- Maxi Online · Mega Maxi349,99
966,67 din/l
Zelena Menta Orig.90 g
- Cash & Carry Plus42,99
- Euro Ša M45,00
- Mikromarket53,00
477,67 din/kg
Bela Menta Strong 90 g
- Cash & Carry Plus42,99
- Euro Ša M45,00
- Mikromarket53,00
477,67 din/kg
Jake Vitamincandy C Ananas 173
- Aman45,99
- Medius51,76
- Mikromarket55,00
3.193,75 din/kgVincinni Stixis Lešnik 250 g
- Sunce (Qvattro)159,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Aman199,99
639,96 din/kg
Fritt 20x35 g (Miks 4 Ukusa Lim/Jag/Pomor/Višnja)
- Aksa39,00
- Sunce (Qvattro)50,99
- Šumadija Market55,00
55,71 din/kg
Nutrino Lab Pampkin Space Mix 180 g
- Sunce (Qvattro)149,99
- Cash & Carry Plus199,98
- Aksa229,00
833,28 din/kgCacao Click Napitak 500 g
- Sunce (Qvattro)199,99
- Svetofor202,82
- Mere210,90
399,98 din/kg
Puter Kikiriki Plavi 340 g Laevitt
- Roda964,99
- Mercator1.039,99
- Idea1.049,99
2.838,21 din/kg
Tortica Mix Max Balconi 350 g
- Maxi · Mega Maxi349,99
- Aroma449,99
999,97 din/kgRollatino jagoda 250 g PREST
- Mere124,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Šumadija Market164,00
499,60 din/kgRollatino lešnik 250 g PREST
- Mere124,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Šumadija Market152,00
499,60 din/kgMini princes krofne 150g JUFKA
- Mere223,90
- Metalac Market320,00
- Fortuna Market329,99
1.492,67 din/kgKutija NGD 1090 g 2026
- Idea · Mercator · Roda43,89
40,27 din/kgKutija Premium NGD 1470 g 2026
- Idea · Mercator · Roda59,55
40,51 din/kg- −17%
Kutija za Užinu Pionir
- Idea · Mercator · Roda%120,00

Truffles Lešnik 200 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda329,99
1.649,95 din/kg
Corn Snack 50 g Active Zone
- Idea · Mercator · Roda44,99
899,80 din/kg
−27%Čips Tartufi 100 g Special Moments
- Idea · Mercator · Roda%69,99
699,90 din/kg
−27%Čips Med i Senf 100 g Special Moment
- Idea · Mercator · Roda%69,99
699,90 din/kg- −26%
Truffles Jagoda 200 g Special Moment
- Idea · Mercator · Roda%299,99
1.499,95 din/kg - −16%
Kokice Šarene 90 g Special Moments
- Idea · Mercator · Roda%179,99
1.999,89 din/kg
−15%Mozart Kugle 200 g Special Moments
- Idea · Mercator · Roda%399,99
1.999,95 din/kg
−42%Cinnamon Stars 175 g Special Moments
- Idea · Mercator · Roda%179,99
1.028,51 din/kg
Marcipan Masa 200 g Zentis
- Roda564,99
- Mercator579,99
- Idea599,99
2.824,95 din/kg
−19%Ovs Zalogaji sa Mal Nade 70 g Pellit
- Idea · Mercator · Roda%234,99
3.357,00 din/kg
Gurabija sa Bademima 400 g Domenic
- Idea · Mercator · Roda439,99
1.099,98 din/kg
−17%Kuglice Medene Kajsija 235 g Marlenk
- Idea · Mercator · Roda%749,99
3.191,45 din/kg
−28%Uskršnja Kutija 2025 305 g Pionir
- Idea · Mercator · Roda%360,00
1.180,33 din/kg
Urmašice Finesse 500 g
- Idea · Mercator · Roda389,99
779,98 din/kg






























