Cene → Slatkiši i žitarice → Ostalo
Slatkiši i žitarice: ostalo
622 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Avesta Kisele Trake 70 g 12/1
- Cash & Carry Plus49,99
- VP Dima63,00
714,14 din/kgMinico Kisele Trake Voće 15 g
- VP Dima17,00
- Euro Ša M19,00
1.133,33 din/kg
Barni Milk 30 g
- Cash & Carry Plus54,99
- Morava75,00
1.833,00 din/kg
Vitanova Zit./Crna Ribizla 35 g "Pionir"
- Cash & Carry Plus49,99
- Morava54,00
1.428,29 din/kg
100% NATURAL WHEY PROTEIN vanila 400g
- Super Vero2.599,99
- dm3.099,00
6.499,98 din/kg
−38%Mela Fruit zelena jabuka 15g
- dm%59,00
- Aksa89,00
3.933,33 din/kg
−38%Mela Fruit Cardio kupina 15g
- dm%59,00
- Aksa89,00
3.933,33 din/kg
Corny Vocni Extra Big 50 g
- ZAM109,90
- Gomex114,99
2.198,00 din/kg
7 Days Kroas.60 G.Apricot Midi
- Metro85,00
- ZAM89,90
1.416,67 din/kgSqueeze Toy Igracka Gorila u Kutiji 225,8 g
- ZAM199,90
- Podunavlje199,99
885,30 din/kg
Preliveni Zefir sa Ukusom Vanile Belucci 160 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Čutura179,99
937,44 din/kg
Preliveni Zefir sa Ukusom Vanile Belucci 380 g
- Šumadija Market271,00
- Čutura299,99
713,16 din/kg
Bombonica Zero Espreso 32 g
- Prima101,00
- Čutura119,99
3.156,25 din/kgVuna Secerna Jagoda 40 g NNC
- Cash & Carry Plus104,99
- Šumadija Market130,00
2.624,75 din/kgKrckolada Riza 150 g Cokolend NNC
- Senta Promet89,99
- Čutura99,99
599,93 din/kgKiseli Stapic 35 g Jagoda
- Luki49,90
- BB Trade87,00
1.425,71 din/kgPenaste 3d Loptice sa Punjenjem 18 g
- Luki74,90
- BB Trade89,97
4.161,11 din/kgFun Tube Igracka sa Lizalicom 11 g
- Cash & Carry Plus309,99
- Luki399,00
28.180,91 din/kgCarlos Dark Biscuits 200 g
- Mere85,90
- Luki99,90
429,50 din/kgLilly sa Rizom 75 g Prest
- Aleksandrović29,99
- Luki59,90
399,87 din/kgIntegralna Tortilja 25 cm 5/1 260 g
- Cash & Carry Plus90,00
- Luki129,90
346,15 din/kg
Strudle Mesano Voce 21 g
- Šumadija Market13,00
- Luki19,90
619,05 din/kgStrudle Visnja 21 g
- Šumadija Market14,00
- Luki19,90
666,67 din/kgDippo Swimys Ribice 18 g
- Euro Ša M39,00
- Luki39,90
2.166,67 din/kgMilkvik Kafa 300 g
- Cash & Carry Plus209,99
- Luki279,00
699,97 din/kg
Damla 90 g New2 Lubenica
- Cash & Carry Plus78,60
- VUM92,99
873,33 din/kgAmor 100 g Srce
- Aleksandrović279,99
- Luki329,00
2.799,90 din/kgBravo Pie 200 g
- Cash & Carry Plus169,99
- Luki229,00
849,95 din/kgLora Jagoda 150 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Luki99,00
499,93 din/kg
Biscolata Mood Keksici Punj.115 g
- Aman149,99
- Luki159,90
1.304,26 din/kg
Roler Jaskino Lesnik Kikiriki
- Cash & Carry Plus112,99
- Mikromarket145,00
594,68 din/kg
Nutgo Badem Kokos 36 g
- Europrom79,90
- Mikromarket85,00
2.219,44 din/kg
Babyfox Mlečno Punjenje 18,2 g
- Mikromarket39,99
- Prima46,00
2.197,25 din/kg
Mix Biscuits 250 g
- Mikromarket89,99
- Aleksandrović154,99
359,96 din/kg
Oksa Pedro Rings-Prsten Jabuka 80 g
- Cash & Carry Plus84,99
- Mikromarket95,00
1.062,38 din/kg
Oksa Pedro Belts Tutti Frutti 80 g
- Cash & Carry Plus89,99
- Mikromarket100,00
1.124,88 din/kgInst.Ch. Kuglice250 g
- Metro199,19
- Mikromarket247,00
796,76 din/kgInstant Choc Pah250 g
- Metro199,19
- Mikromarket225,00
796,76 din/kgCokoline 250 g Amoretti
- Sunce (Qvattro)214,99
- Mikromarket249,00
859,96 din/kgPegaz Ruske Kape 200 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Super Vero129,99
219,98 din/kgDare Pistachios 30 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Mikromarket120,00
3.666,33 din/kgTofix Orange 90 g
- Euro Ša M95,00
- Mikromarket109,00
1.055,56 din/kg
Triksi sa Karamelom 500 g
- Cash & Carry Plus279,99
- Sunce (Qvattro)329,99
559,98 din/kgKDV Mancmelou Pena 90 g Zerfer Dzem
- Senta Promet84,99
- Sunce (Qvattro)99,99
944,33 din/kg
Belgijski Sandwich Biscuits Lotus 150g Vanila
- Sunce (Qvattro)199,99
- Aman249,99
1.333,27 din/kg
Medela Waffly Malina Vanila 180 g
- Transkom 9485,00
- Sunce (Qvattro)99,99
472,22 din/kgNaj.Zelje 75 g Selection Crna 75% Malina
- Sunce (Qvattro)114,99
- Transkom 94139,00
1.533,20 din/kgBomi Ritam Sendwich Extra Tamni Mleko Fil 110 g
- Sunce (Qvattro)78,99
- Senta Promet79,65
718,09 din/kg
























