Cene → Slatkiši i žitarice → Damla 90 g New2 Lubenica

Damla 90 g New2 Lubenica
Pakovanje 90 g 2 prodavnice Barkod 8690997155719
78,60 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
873,33 din/kg
Najskuplje je 92,99 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
78,60 din873,33 din/kg
-
VUM76 radnji u 40 mesta92,99 din1.033,22 din/kg+14,39 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 78,60 | 85,80 |
| 01.09.2026. | 78,60 | 85,80 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DAMLA NEW 2 VOCNA KARAMELA TROPIK&LUBENICA 90grCash & Carry Plus
- DAMLA 90gr NEW2 LUBENICALuki
- KRONOS DAMLA NEW2 ASSORTED 90GVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Damla Bombone Mix 90 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Čutura89,99
- Aleksandrović99,99
+2 prodavnice888,78 din/kg
Damla gumene bombone medvedići 80g
- Cash & Carry Plus71,66
- Čutura79,99
- Šumadija Market96,00
+2 prodavnice895,75 din/kgDamla Bombone Jagoda 90 g
- Cash & Carry Plus77,99
- VUM86,99
- Trlić99,99
+1 prodavnica866,56 din/kgDamla Gumene Bombone 20 g Kola
- VUM19,99
- Šumadija Market20,00
- Luki23,90
+1 prodavnica999,50 din/kgDamla Gumene Bombone 20 g Medvedici
- VUM19,99
- Šumadija Market20,00
- Luki23,90
+1 prodavnica999,50 din/kgDamla Gumene Bombone 20 g Vockice
- VUM19,99
- Šumadija Market20,00
- Luki23,90
+1 prodavnica999,50 din/kg
Damla Bombone 90 g Visnja
- VUM86,99
- Trlić89,90
- Luki109,00
966,56 din/kg
Damla Cola 80 g
- Čutura79,99
- Euro Ša M88,00
- Luki99,00
999,88 din/kg





