Cene → Slatkiši i žitarice → Damla Bombone 90 g Visnja

Damla Bombone 90 g Visnja
Pakovanje 90 g 3 prodavnice Barkod 8690997154361
86,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
966,56 din/kg
Najskuplje je 109,00 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 70,39 | 88,45 |
| 01.09.2026. | 70,39 | 88,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBON DAMLA VISNJA 90grCash & Carry Plus
- DAMLA VISNJA 90GRLuki
- DAMLA BOMBONE 90g VISNJATrlić
- TOP DAMLA KARAM VIŠNJA 90GVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Damla Bombone Mix 90 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Čutura89,99
- Aleksandrović99,99
+2 prodavnice888,78 din/kg
Damla gumene bombone medvedići 80g
- Cash & Carry Plus71,66
- Čutura79,99
- Šumadija Market96,00
+2 prodavnice895,75 din/kgDamla Bombone Jagoda 90 g
- Cash & Carry Plus77,99
- VUM86,99
- Trlić99,99
+1 prodavnica866,56 din/kgDamla Gumene Bombone 20 g Kola
- VUM19,99
- Šumadija Market20,00
- Luki23,90
+1 prodavnica999,50 din/kgDamla Gumene Bombone 20 g Medvedici
- VUM19,99
- Šumadija Market20,00
- Luki23,90
+1 prodavnica999,50 din/kgDamla Gumene Bombone 20 g Vockice
- VUM19,99
- Šumadija Market20,00
- Luki23,90
+1 prodavnica999,50 din/kg
Damla Cola 80 g
- Čutura79,99
- Euro Ša M88,00
- Luki99,00
999,88 din/kgDamla Gummy Cheesecake 80 g
- Čutura79,99
- Trlić89,99
- Luki99,00
999,88 din/kg




