Cene → Slatkiši i žitarice → Ostalo
Slatkiši i žitarice: ostalo
605 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

NG Mini Kućica 60 g
- Sunce (Qvattro)199,99
- BB Trade229,97
- Idea · Mercator · Roda239,99
+1 prodavnica3.333,17 din/kg
Set Torbica 160 g Sweet Choice
- Prima253,50
- Idea · Mercator · Roda399,99
- Medius399,99
+1 prodavnica1.584,38 din/kg
Voćni Štapići Jagoda na 35 g
- Senta Promet99,99
- Aksa159,00
- dm175,00
+2 prodavnice2.856,86 din/kg
−9%Puter Protein Bademov Cimet Sweetfit 32 g
- Super Vero%154,99
- Univerexport174,64
- Roda%174,99
+2 prodavnice4.843,44 din/kg
Seme lana 100g BB Unac
- Cash & Carry Plus39,99
- Trnava Promet40,00
- Šumadija Market58,00
+2 prodavnice399,90 din/kg
−34%Sočivo-Leca 300 g Moravka
- Trnava Promet98,00
- Prima%99,90
- Aleksandrović139,99
+2 prodavnice326,67 din/kgNelina Premium Maxxx 85 g Milk&Raspberry
- Trnava Promet108,00
- Sunce (Qvattro)118,99
- Europrom119,90
+2 prodavnice1.270,59 din/kg
Cija Seme 100 g Unac
- Trnava Promet80,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M110,00
+2 prodavnice800,00 din/kg- −16%
TRILECE smeša 400g + preliv 200g Joker 7
- Svetofor236,44
- Mere251,90
- Trnava Promet272,00
+2 prodavnice394,07 din/kg 
Cedevita Limun 19,5 g
- Europrom64,90
- BB Trade64,97
- Aleksandrović64,99
+2 prodavnice3.605,56 din/kg
Pure Love Jagoda 500 g
- Mere264,90
- Sunce (Qvattro)309,99
- Aleksandrović349,99
+2 prodavnice529,80 din/kg
−28%Yummi Gummi 70 g Frozen Yogo
- Europrom59,90
- Sunce (Qvattro)%64,99
- Metalac Market69,00
+2 prodavnice855,71 din/kg
Munchmallow Double 133 g
- Senta Promet107,21
- Trlić109,99
- Mikromarket115,00
+2 prodavnice806,09 din/kg
Sponge Bob Kids Mleko 75 G+igračka
- Senta Promet147,74
- Euro Ša M148,00
- Sunce (Qvattro)154,99
+2 prodavnice1.969,87 din/kgSnezna Šapica 700 g Ženeva
- Sunce (Qvattro)199,99
- Luki219,00
- Trlić219,99
+2 prodavnice285,70 din/kg
Jake Infinity Spearmint 19,2 g
- Super Vero44,99
- dm49,00
- Aman49,99
+2 prodavnice2.343,23 din/kg
Jake Vitamincandy sa Ukusom Breskve 18 g
- Fortuna Market64,99
- Super Vero70,99
- Lilly75,99
+2 prodavnice3.610,56 din/kgKrompir Pire 360 g Moravka
- ZAM199,90
- Europrom209,90
- Podunavlje249,99
+2 prodavnice555,28 din/kgKind Oblanda 300 g Trijumf
- Euro Ša M225,00
- VUM239,99
- Trlić259,00
+2 prodavnice900,00 din/kgTorku Gala Šumsko Voće 50 g
- Cash & Carry Plus57,99
- Euro Ša M66,00
- Europrom69,90
+2 prodavnice1.159,80 din/kgElvan Ti Amo Heart 400 g
- Cash & Carry Plus599,99
- Podunavlje621,95
- Trlić679,99
+2 prodavnice1.499,98 din/kg
Jaškino medenj.sa ukusom maline 300g
- Fortuna Market179,99
- RIČ179,99
- BB Trade186,00
+2 prodavnice599,97 din/kg
Rocky rice beli BF kokos 18g Kozmetik
- Cash & Carry Plus39,99
- Senta Promet42,70
- RIČ44,99
+2 prodavnice2.221,67 din/kg
Badem Listići 100 g Top Foods
- RIČ309,99
- Aleksandrović329,99
- Idea · Mercator · Roda359,99
3.099,90 din/kgDečija Hrana Podravka 200 g Čokolino
- Aroma239,99
- ZAM329,90
- Fortuna Market349,99
+2 prodavnice1.199,95 din/kg
Juicy Drop Pop 26 g 12/1
- Cash & Carry Plus259,99
- Super Vero303,99
- Šumadija Market311,00
+2 prodavnice9.999,62 din/kg
Vidal Ocean Jelly 11 g
- Cash & Carry Plus27,99
- Euro Ša M29,00
- VUM30,00
+2 prodavnice2.544,55 din/kg
Bombonica Zero Butter 32 g
- Aman89,99
- Prima101,00
- Čutura119,99
+2 prodavnice2.812,19 din/kg
Oksa Duo Balls-Kug.Kak/Zit 350
- Cash & Carry Plus244,99
- Gomex275,43
- Super Vero295,99
+2 prodavnice699,97 din/kg
−9%Domenica Vanilica sa Dzemom 350 g
- Sunce (Qvattro)%264,99
- Shop&Go288,49
- Cash & Carry Plus299,99
+2 prodavnice757,11 din/kg
−6%Laki s Domaći Sitni Kolaca 500 g
- Cash & Carry Plus479,99
- Sunce (Qvattro)%589,99
- Mercator · Roda769,99
+1 prodavnica959,98 din/kg
Šećer Sunoko Kristal 5 kg
- BB Trade414,97
- Idea · Mercator · Roda509,99
- Gomex549,99
82,99 din/kg- −16%
Instant Palenta Unijapak u Čaši 60 g
- Metro63,59
- Gomex%70,99
- Europrom79,00
+2 prodavnice1.059,83 din/kg 
Uskršnja Figurica Happy Bunny Sorini 130 g
- Cash & Carry Plus279,99
- Idea · Mercator · Roda329,99
- Aroma349,99
2.153,77 din/kg
Mango Sušeni 80 g Top Foods
- Aleksandrović359,99
- Idea · Mercator · Roda369,99
- Super Vero399,99
4.499,88 din/kgSuncokret u Ljusci Pečeni Slani 40 g Fina
- Tekijanka18,98
- Podunavlje19,15
- Europrom19,90
+2 prodavnice474,50 din/kgTo! Pečeni Indijski Orah 400 g
- BB Trade569,90
- Europrom599,90
- Tekijanka643,88
+2 prodavnice1.424,75 din/kg
Seashells Milly 250g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi419,99
- Shop&Go436,99
1.679,96 din/kg
Mini napolit.lešnik Kitbis 400g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go159,99
399,98 din/kg
Kikiriki puter smooth WM 350g
- Profi269,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi307,99
- Shop&Go319,99
771,40 din/kg
Smizlice sa kokosom Maxi 220g
- Profi89,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi98,99
- Shop&Go101,99
409,05 din/kg
Strudle sa smokvama Maxi 240g
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi111,99
- Shop&Go115,99
416,63 din/kg
Strudle sa mes.voćem Maxi 240g
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi114,99
- Shop&Go119,99
416,63 din/kg
Cookiss lešnik fil Maxi 123g
- Profi94,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi109,99
- Shop&Go113,99
772,28 din/kg
Cookiss kajsija fil Maxi 123g
- Profi94,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi124,99
- Shop&Go129,99
772,28 din/kg
Marcipan preliven čokoladom Zentis 100g
- Univerexport224,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi251,99
2.249,90 din/kg- −14%
Posip mešavina semenki 100g Unac 15
- Trnava Promet%49,00
- Cash & Carry Plus54,99
- Europrom69,90
+1 prodavnica490,00 din/kg Fondan Proizvod sa Karamelom 500 g KDV
- BB Trade274,50
- Senta Promet274,50
- Transkom 94298,00
+1 prodavnica549,00 din/kg






































