Cene → Slatkiši i žitarice → TORTICA MIX MAX BALCONI 350G

TORTICA MIX MAX BALCONI 350G
Pakovanje 350 g 3 prodavnice Barkod 8001585001040
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi
999,97 din/kg
Najskuplje je 449,99 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 349,99 | 349,99 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 349,99 |
Promene cene
- Aroma 29.09. 399,99 → 449,99 din +13%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TORTICA MIX MAX BALCONI 350GAroma, City
- Tortica Mix Max 350gMaxi, Mega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

TORTICA KITKAT 600G STAMEVSKI
- Super Vero1.914,99
- Idea · Mercator · Roda1.999,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi2.120,00
3.191,65 din/kg
TORTICA CAKE BAR KAKAO 30G 7 DAYS
- Tekijanka47,28
- Čutura54,99
1.576,00 din/kgTORTICA SUFLE PISTACI VANELLI 40G
- Aleksandrović34,99
- Čutura39,99
874,75 din/kg
−17%TORTICA TRANCETTO JAGODA BALCONI 280G
- Univerexport%189,99
- Aroma299,99
678,54 din/kg





