Cene → Slatkiši i žitarice → Žitne i proteinske pločice
Žitne i proteinske pločice
330 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Karamel Bar Suncokret
- Sunce (Qvattro)69,99
- Soulfood74,99
1.555,33 din/kgOptimus Voćna Pločica Brusnica 50 g
- Trlić89,00
- Soulfood109,99
1.780,00 din/kgDezert MIXTIME nougat bar 200 g
- Trnava Promet121,00
- Fortuna Market169,99
605,00 din/kgSusam pločica grožđe kikiriki golica 45g Tempo 12
- Trnava Promet97,00
- Mikromarket114,00
2.155,56 din/kg
Pom-Bar Original 25 g
- Trlić42,00
- Transkom 9459,90
1.680,00 din/kg
Cerbona Musli Bar Čokoladni 20 g
- Trlić44,90
- Senta Promet44,99
2.245,00 din/kgŠtanglica Vanila Top 300 g
- Euro Ša M157,00
- Trlić159,99
628,00 din/kg
−34%Fitness bar choco almond 23.5g
- Medius%55,90
- RIČ64,99
2.378,72 din/kg
Bar Lila Smokva/Orah 200g. Podgorina-voće
- RIČ579,99
- BB Trade709,97
2.899,95 din/kgBar Lila Kajsija/Urma 200g. Podgorina-voće
- RIČ579,99
- BB Trade709,97
2.899,95 din/kg
Bar Lila Malina/Šljiva 200g. Podgorina-voće
- RIČ579,99
- BB Trade689,97
2.899,95 din/kg
Protein Bar Vanila 50 g
- VP Dima140,00
- Aksa159,00
2.800,00 din/kg
Tekmar protein bar strawberry 60g
- Aksa239,00
- dm259,00
3.983,33 din/kg- −50%
Anđeli XTRA BAR brusnica badem 60g
- dm%99,00
- Mega Maxi160,99
1.650,00 din/kg Kakao Granola Bar 50 g BIO Concept
- BB Trade117,97
- ZAM139,90
2.359,40 din/kg
Tortica Cake Bar Kakao 30 g 7 Days
- Tekijanka47,28
- Čutura54,99
1.576,00 din/kgCake Bar Malina 300 g Gusto
- Prima247,00
- Luki269,00
823,33 din/kgAlyan Viper Mlečni Kakao Krem Bar Punjen Karamelom i Expandiranim Pirinčem
- Sunce (Qvattro)9,99
- Luki16,90
356,79 din/kg
Čoko-Bar Karamel Twingo 42 g
- Luki36,90
- Aman49,99
878,57 din/kg
Bar Kokos Papita 33 g
- Luki49,90
- Aman49,99
1.512,12 din/kg
Fitness Bar Choco Almond 23,5 g
- Transkom 9465,00
- Mikromarket79,00

Crux.Bundevine Pločice 150 g
- Aleksandrović189,99
- Mikromarket249,00
1.266,60 din/kg
KDV Nut&Go Bar sa Žitaricama 42 g Brusnica
- Cash & Carry Plus59,99
- Sunce (Qvattro)79,99
1.428,33 din/kgCipiripi Bar Lešnik 40 g
- Sunce (Qvattro)53,99
- Gomex58,05
1.349,75 din/kgDates N Bar Urma Lešnik Čokolada
- Sunce (Qvattro)29,99
- Cash & Carry Plus61,99
749,75 din/kgGrilijaš štanglice 500gr
- Svetofor252,59
- Mere258,90
505,18 din/kgCake bar čokolada Dolce vita 450 g
- Mere201,90
- Prima233,00
448,67 din/kgKolač Sweet Days Rum Štanglice 250 g
- Cash & Carry Plus164,99
- Super Vero222,99
659,96 din/kg
Mini musli bar urm.višnja GF NP Kids 70g
- Maxi · Mega Maxi131,99
1.885,57 din/kg
Bar kakao,lešnik & voće Maxi 25g
- Mega Maxi99,99
- Shop&Go103,99
3.999,60 din/kg
−18%Proteinski bar kikiriki Maxi 40g
- Mega Maxi%134,99
- Shop&Go170,99
3.374,75 din/kg
Musli Bar Čokolada Crownfield 200 g
- Leon199,99
- Lidl214,49
999,95 din/kgMusli Bar Čokolada 200 g
- Leon213,00
- Lidl214,49
1.065,00 din/kg
Musli Bar Tamna Čokolada 8/1 200 g
- Aleksandrović169,99
- Leon265,99
849,95 din/kg
Nut Bar Indijski Orah 35 g
- Leon55,99
- Aleksandrović59,99
1.599,71 din/kg
Nut Bar Prot. Kikiriki Puter 40 g
- Leon49,99
- Aleksandrović59,99
1.249,75 din/kgCake Bar Čoko Kakao 32 g
- Europrom44,90
- Prima48,00
1.403,13 din/kg
Čokoladni Bar Schar 90 g Ondule
- Aksa599,00
- Fortuna Market739,99
6.655,56 din/kg
−7%Bar Protein Soft Caramel Choco Barebells 55 g
- BB Trade%309,99
- Lilly349,99
5.636,18 din/kg
Bar Tvoj Bar Godzi 25 g
- Aksa99,00
- BB Trade99,97
3.960,00 din/kg
Bar Čia Energy 40 g BIO Concept
- BB Trade139,97
- Super Vero189,99
3.499,25 din/kgBar Perfect Energy 40 g BIO Concept
- BB Trade129,97
- Super Vero189,99
3.249,25 din/kg

































