Cene → Slatkiši i žitarice → ALYAN VIPER MLECNI KAKAO KREM BAR PUNJEN KARAMELOM I EXPAND…
ALYAN VIPER MLECNI KAKAO KREM BAR PUNJEN KARAMELOM I EXPANDIRANIM PIRINCEM
Pakovanje 28 g 2 prodavnice Barkod 8682354043081
9,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
356,79 din/kg
Najskuplje je 16,90 din, +69% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
9,99 din356,79 din/kg
-
Luki59 radnji u 35 mesta16,90 din603,57 din/kg+6,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 9,99 | 13,45 |
| 01.09.2026. | 9,99 | 13,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ALYAN VIPER MLECNI KAKAO KREM BAR PUNJEN KARAMELOM I EXPANDIRANIM PIRINCEMLuki
- ALYAN BAR VIPER 28grSunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ALYAN TRUFFLE BELA COKO. I KOKOS 155g
- Sunce (Qvattro)399,99
- Aleksandrović699,99
- Prima824,00
+1 prodavnica2.580,58 din/kgALYAN TRUFFLE MLECNA COKOLADA SA LESNIKOM PUNJENE KREMOM OD LESNIKA 450G
- Aleksandrović619,99
- Cash & Carry Plus731,71
- Soulfood749,00
+1 prodavnica1.377,76 din/kgALYAN TRUFFINO MLECNA COKOLADA SA LESNIKOM I LESNIK KREMOM MET.KUTIJA 155 G
- Sunce (Qvattro)399,99
- Prima824,00
- Aroma899,99
2.580,58 din/kg
ALYAN TRUFFLE BVELA COKOLADA SA BADEMOM I KOKOSOM 300 G
- Sunce (Qvattro)249,99
- Aleksandrović399,99
- Prima478,50
833,30 din/kgALYAN ZERRE KAKAO I MLEČNE PRALINE PUNJENE KREMOM SA UKUSOM LEŠNIKA 250GR
- Sunce (Qvattro)129,99
- Soulfood259,99
- Prima290,00
519,96 din/kgALYAN CAMELIA MLECNA KAKAO KREM PRALINA PUNJENA LESNIKOM 105 G
- Prima165,00
- Luki179,90
1.571,43 din/kgALYAN CAMELLIA KAKAO KREM TABLA PUNJENA KREMOM SA UKUSOM JAGODE 22G
- Prima18,00
- Soulfood19,99
818,18 din/kg
ALYAN DATES N BAR URME KIKIRIKI 40g
- Sunce (Qvattro)29,99
- Prima52,00
749,75 din/kg




