Cene → Slatkiši i žitarice → Cake bar čokolada Dolce vita 450 g
Cake bar čokolada Dolce vita 450 g
Pakovanje 450 g 2 prodavnice Barkod 5310119000699
201,90 din
najjeftinije u prodavnici Mere
448,67 din/kg
Najskuplje je 233,00 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
201,90 din448,67 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu233,00 din517,78 din/kg+31,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 201,90 | 217,45 |
| 01.09.2026. | 201,90 | 217,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Cake bar čokolada Dolce vita 450 gMere
- TORTINA COKOLADA 450G DOLCE VITAPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Cake bar 7DAYS 30g jagoda Chipita 16
- Cash & Carry Plus37,99
- Trnava Promet43,00
- Euro Ša M44,00
+11 prodavnica1.266,33 din/kg
CAKE BAR DUBAI 60GR STRONG
- Euro Ša M79,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Prima88,00
+4 prodavnice1.316,67 din/kgCAKE BAR KAJSIJA 300GR GUSTO STRONG
- Aleksandrović169,99
- Euro Ša M232,00
- Prima247,00
+1 prodavnica566,63 din/kg
Cake Tiramisu 430g Cheremushki
- Metalac Market419,00
- Aleksandrović419,99
- Prima427,00
+1 prodavnica974,42 din/kgCAKE BAR COKO 300G GUSTO
- Aleksandrović169,99
- Euro Ša M234,00
- Prima247,00
566,63 din/kgCAKE BAR LESNIK DOLCE VITA 450gr
- Luki199,00
- Mere199,90
- Prima233,00
442,22 din/kgCAKE BAR COKO KAKAO 32G
- Europrom44,90
- Prima48,00
1.403,13 din/kgCAKE BAR MALINA 300G GUSTO
- Prima247,00
- Luki269,00
823,33 din/kg






