Cene → Slatkiši i žitarice → KDV NUT&GO BAR SA ZITARICAMA 42G BRUSNICA

KDV NUT&GO BAR SA ZITARICAMA 42G BRUSNICA
Pakovanje 42 g 2 prodavnice Barkod 4620017459613
59,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.428,33 din/kg
Najskuplje je 79,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,99 din1.428,33 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta79,99 din1.904,52 din/kg+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 59,99 | 69,99 |
| 01.09.2026. | 59,99 | 69,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOLADICA SA BADEMOM,BRUSNICOM I KIKIRIKIJEM NUT & GO 36grCash & Carry Plus
- KDV NUT&GO BAR SA ZITARICAMA 42G BRUSNICASunce (Qvattro)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KDV MINI PITA MALINA 360GR
- Cash & Carry Plus189,99
- VP Dima209,00
- Transkom 94219,00
+18 prodavnica527,75 din/kg
KDV MEKI VAFL COKOLADA 120G
- Europrom97,00
- Cash & Carry Plus97,99
- Čutura99,99
+10 prodavnica808,33 din/kg
KDV MEKI VAFL VISNJA 120G
- Europrom97,00
- Cash & Carry Plus97,99
- Mikromarket119,99
+6 prodavnica808,33 din/kg
KDV OZERA COKOLADA LESNIK VAFEL 23G
- Idea · Mercator · Roda37,49
- Prima47,00
- Sunce (Qvattro)49,99
+1 prodavnica1.630,00 din/kgKDV YOTA DRAZE COKOLADA
- Sunce (Qvattro)139,99
- Šumadija Market220,00
- Soulfood244,99
+1 prodavnica1.036,96 din/kg
KDV HOLANDSKI VAFL KARAMELA 290G
- Leon165,99
- Trnava Promet179,00
- Soulfood179,99
+1 prodavnica572,38 din/kg
KDV MIKADO MLECNA COKOLADA SA RIZOM 225GR
- Leon249,99
- Trlić274,99
- VUM279,99
+1 prodavnica1.111,07 din/kgKDV LIZALICA STRIKE
- Cash & Carry Plus10,99
- ZAM19,90
- VUM19,99
972,57 din/kg













