Cene → Kućna hemija
Kućna hemija
3.515 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE LILAC AJAX 1L
- Trnava Promet210,00
- Metalac Market229,00
- Metro239,99
+7 prodavnica210,00 din/l
−20%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ CARE COLOR COCCOLINO 1.12L
- Aleksandrović599,99
- Metro683,99
- Aman%799,99
+7 prodavnica535,71 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ CARE BLACK COCCOLINO 1.8L
- Super Vero%929,99
- Idea · Mercator · Roda%949,99
- Cash & Carry Plus1.099,98
+5 prodavnica516,66 din/l
SREDSTVO ZA KUPATILO LIME FRESH DOMESTOS 700ML
- Metro249,98
- dm289,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi385,99
+5 prodavnica357,11 din/l
SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA JABUKA CLIN 500ML
- Trnava Promet189,00
- Euro Ša M202,00
- Senta Promet206,26
+7 prodavnica378,00 din/l
−48%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ LAVANDA 60PR PERSIL 2.7L
- dm1.399,00
- Idea · Mercator · Roda%1.399,00
- Mega Maxi%1.399,00
+5 prodavnica518,15 din/l
−51%KAPSULE ZA VEŠ LOTUS MERIX 13/1
- Idea · Mercator · Roda%260,00
- Cash & Carry Plus275,60
- Euro Ša M305,00
+5 prodavnica20,00 din/kom
−48%DETERDŽENT ZA VEŠ FBS 54PR PERSIL 4.05KG
- Europrom%999,90
- Cash & Carry Plus1.299,99
- Mega Maxi%1.339,00
+7 prodavnica246,89 din/kg
−36%DETERDŽENT ZA VEŠ FBS 45PR PERSIL 3.375KG
- Trnava Promet1.043,00
- Maxi Online · Mega Maxi1.100,00
- Idea · Mercator · Roda%1.199,00
+4 prodavnice309,04 din/kg
−17%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 4L
- Cash & Carry Plus1.299,99
- Metro1.318,80
- Euro Ša M1.395,00
+7 prodavnica325,00 din/l
−45%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ DIAMOND ORCHID SILAN 540ML
- Aleksandrović349,99
- Lilly%359,99
- Medius369,99
+7 prodavnica648,13 din/l
−50%KAPSULE ZA VEŠ UNIVERSAL 28PR PERSIL 28/1
- Cash & Carry Plus779,99
- Idea · Mercator · Roda%799,99
- Medius799,99
+5 prodavnica27,86 din/kom
−45%TABLETE ZA SUĐE ALL IN ONE EXTRA SOMAT 75/1
- Metro1.151,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go1.234,00
- Idea · Mercator · Roda%1.399,00
+2 prodavnice15,36 din/kom
−30%PENA ZA OBUĆU ERDAL 150ML
- Maxi Online · Mega Maxi%489,99
- Aroma656,35
- Super Vero659,99
+6 prodavnica3.266,60 din/l
ARIEL LIQUID 1.1L MS 20 PRANJA
- Aleksandrović599,99
- Roda939,99
- Mercator989,99
+7 prodavnica545,45 din/l
LINEA CASA DETER.ZA SUDJE LIMUN 500ML
- Aleksandrović74,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Super Vero114,99
+7 prodavnica149,80 din/l
ARIEL 2.25KG MS 30W
- Mikromarket449,99
- VUM799,99
- Sunce (Qvattro)849,99
+7 prodavnica200,00 din/kg
−6%CIF BATHROOM TRIGGER 500ML
- Senta Promet209,99
- Sunce (Qvattro)279,99
- Soulfood289,99
+7 prodavnica419,98 din/l
−44%DET RENEW COLOR 960ML PERWOLL
- Idea · Mercator · Roda%340,00
- Transkom 94359,90
- Trlić399,00
+5 prodavnica354,17 din/l
CASABLANCA sundjer za cipele crni
- Trnava Promet187,00
- Prima215,00
- Aroma215,90
+7 prodavnica
Dr.Beckmann odstranjivac fleka od dezodoransa i znoja 0250
- Cash & Carry Plus359,98
- VP Dima383,00
- Trnava Promet397,00
+7 prodavnica1.439,92 din/l
SPREJ ZA FLEKE DR BECKMANN 250ML
- Cash & Carry Plus359,98
- Fortuna Market379,99
- VP Dima383,00
+7 prodavnica1.439,92 din/l
Sredstvo za ciscenje abrazivno THE PINK STUFF 0500
- dm299,00
- Fortuna Market299,99
- Trnava Promet305,00
+7 prodavnica598,00 din/l
BECUTAN t.deter.i omeks.2u1 1/1
- Aleksandrović479,99
- Trnava Promet484,00
- Tekijanka508,24
+7 prodavnica479,99 din/l
Tablete za masinsko pranje posudja FINISH 26/1 Limun
- Trnava Promet592,00
- Cash & Carry Plus599,97
- VUM619,99
+7 prodavnica22,77 din/kom
−25%Sredstvo za ciscenje abrazivno CIF 0250 cream tecni vim white
- Senta Promet164,59
- Trnava Promet172,00
- Aleksandrović179,99
+7 prodavnica658,36 din/l
−43%Ceresit Stop vlazi Aero 360 dopuna 2x450g
- Podunavlje640,00
- Senta Promet999,24
- Aleksandrović999,99
+7 prodavnica711,11 din/kg
−47%Ceresit Stop vlazi Aero 360 aparat
- Senta Promet999,41
- Prima999,50
- Idea · Mercator · Roda%999,99
+5 prodavnica
−34%MR.PROPER 0800 univerzalni sprej Cherry
- Idea · Mercator · Roda%320,00
- VP Dima355,00
- RIČ369,99
+5 prodavnica400,00 din/lOmeksivac BOHOR 0500 Albus
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
- Fortuna Market129,99
+7 prodavnica249,98 din/l
−25%SREDSTVO TAS PENA UNIVERZAL 750ML ALBUS
- Trnava Promet218,00
- Idea · Mercator · Roda%239,99
- Euro Ša M269,00
+5 prodavnica290,67 din/l
Sredstvo za ciscenje stakla AXEL glass sa alkoholom 0750 sa rasprsivacem
- Trnava Promet197,00
- Aleksandrović209,99
- Mere210,90
+7 prodavnica262,67 din/l
Sjaj za masinsko pranje sudja AXEL 0400 Simchem
- Šumadija Market220,00
- Euro Ša M232,00
- Fortuna Market239,99
+7 prodavnica550,00 din/l
−15%Podoper AXEL 1l Tirkiz poljsko cvece
- Trnava Promet205,00
- Euro Ša M232,00
- Aroma249,99
+7 prodavnica205,00 din/l
−8%Deterdzent za posudje AXEL jabuka 0450 super formula
- Luki99,90
- Cash & Carry Plus105,68
- Euro Ša M109,00
+7 prodavnica222,00 din/l
−12%Tablete za masinsko pranje posudja FAIRY 116/1 All in one
- Mikromarket1.699,99
- Super Vero%2.198,99
- Sunce (Qvattro)2.299,99
+7 prodavnica14,66 din/kom
LENOR PERLE SPRING 150G
- Trnava Promet482,00
- Metalac Market492,54
- dm499,00
+7 prodavnica3.213,33 din/kg
−8%Podoper AJAX 1/1 flowers lagoon
- Euro Ša M%182,90
- Trnava Promet210,00
- Metalac Market229,00
+7 prodavnica182,90 din/l
−49%AJAX STRONG SAFE 1L
- dm%139,00
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- Trnava Promet202,00
+5 prodavnica139,00 din/l
−24%BREF kuglice DUO 2x50g eucalyp 10
- Trnava Promet210,00
- Fortuna Market229,99
- ZAM249,90
+7 prodavnica2.100,00 din/kg
−42%Omeksivac SILAN 2860 Sensitive & Baby
- Maxi Online · Mega Maxi%489,99
- Trnava Promet554,00
- Mere579,90
+6 prodavnica171,33 din/l
Tecni deterdzent MERIX 2.7l Orhideja
- Aleksandrović599,99
- Trnava Promet867,00
- Morava985,00
+7 prodavnica222,22 din/l
SPREJ RAID PROTIV LETECIH INSEKATA 300ML
- Trlić269,00
- Senta Promet419,99
- VUM419,99
+7 prodavnica896,67 din/l
−42%AIR WICK MAGNOLIJA&CHERRY 250ml
- Aman%349,99
- Euro Ša M368,00
- Senta Promet419,99
+7 prodavnica1.399,96 din/l
AJAX 1L BOOST LAVANDA
- Aleksandrović179,99
- Metro191,99
- Trlić249,00
+7 prodavnica179,99 din/l
−29%BREF KUGLICE DUO PACK 2x50g PINE
- Leon199,99
- Senta Promet199,99
- Aleksandrović209,99
+7 prodavnica1.999,90 din/kg
−75%WC BREF KUGLICE 50g MAGNOLIJA
- dm%70,00
- Idea · Mercator · Roda%115,00
- Euro Ša M145,00
+5 prodavnica1.400,00 din/kg
PERWOLL RENEW COLOR 990ml
- Aleksandrović259,99
- VUM264,99
- RIČ315,00
+7 prodavnica262,62 din/l





































