Cene → Kućna hemija → OSVEŽIVAČ ELEKTRIČNI SANDALOVINA BALI GLADE 20ML

OSVEŽIVAČ ELEKTRIČNI SANDALOVINA BALI GLADE 20ML
Pakovanje 20 ml 8 prodavnica Barkod 5000204333947
516,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
25.849,50 din/l
Najskuplje je 929,00 din, +80% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
516,99 din25.849,50 din/l
-
623,99 din31.199,50 din/l+107,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro623,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac623,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača623,99 din
- Beograd · Metro, Zemun623,99 din
- Kragujevac · Metro623,99 din
- Niš · Metro623,99 din
- Novi Sad · Metro623,99 din
-
649,99 din895,99 din32.499,50 din/l+133,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad827,99 din41.399,50 din/l+311,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta838,99 din41.949,50 din/l+322,00 din
-
838,99 din41.949,50 din/l+322,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta838,99 din41.949,50 din/l+322,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta929,00 din46.450,00 din/l+412,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 516,99 | 838,99 |
| 20.09.2026. | 516,99 | 838,99 |
| 01.09.2026. | 516,99 | 867,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OSVEZIVAC ELEKTR.GLADE BAZA SANDALOVINA&JASMINCash & Carry Plus
- glade el.komplet SANDAL&JASMINE 1/1dm
- Elektrik baza Glade S.BaliMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- 10ML GLADE ELEKT BAZA-S.BALIMetro
- OSVEŽIVAČ VAZDUHA GLADE ELEKTRIK BAZA S.BALI 130ML JWSuper Vero
- OSVEŽIVAČ ELEKTRIČNI SANDALOVINA BALI GLADE 20MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−17 % po lOSVEŽIVAČ DOPUNA SANDALOVINA BALI GLADE 20ML
- Euro Ša M431,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Metro527,99
+9 prodavnica21.550,00 din/l
−19 % po lOSVEŽIVAČ ELEKTRIČNI KOMPLET WINTER PUNCH AIR 19ML
- Trnava Promet397,00
- Aleksandrović499,99
- Aroma553,80
+6 prodavnica20.894,74 din/l
−17 % po lOSVEŽIVAČ ELEKTRIČNI BELO CVEĆE AIRWICK 19ML
- Trnava Promet%409,00
- Cash & Carry Plus499,99
- Trlić499,99
+15 prodavnica21.526,32 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS SPRING LENOR 150G
- Idea%399,99
- Mercator%399,99
- Roda%399,99
+20 prodavnica2.666,60 din/kg
−50%OSVEŽIVAČ KOMPLET BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- dm%719,00
- Trnava Promet768,00
- Euro Ša M885,00
+19 prodavnica2.876,00 din/l
−32%OSVEŽIVAČ KOMPLET ANTI TOBACCO AIRWICK 19ML
- Trnava Promet%409,00
- VUM479,99
- Čutura%499,99
+18 prodavnica21.526,32 din/l
−9%OSVEŽIVAČ U SPREJU LAVANDA AIRWICK 300ML
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet255,00
- Euro Ša M266,00
+18 prodavnica666,63 din/l
−39%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS GOLD ORCHID LENOR 150G
- Idea%399,99
- Mercator%399,99
- Roda%399,99
+17 prodavnica2.666,60 din/kg
OSVEŽIVAČ DOPUNA BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- Trnava Promet376,00
- Euro Ša M421,00
- VUM509,99
+16 prodavnica1.504,00 din/l
−9%OSVEŽIVAČ U SPREJU AQUAMARIN AIRWICK 300ML
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet225,00
- Euro Ša M277,00
+16 prodavnica666,63 din/l
−29%OSVEŽIVAČ U SPREJU MAGNOLIA&VANILA GLADE 300ML
- Cash & Carry Plus284,99
- Aroma286,80
- Trnava Promet325,00
+16 prodavnica949,97 din/l









