Цене → Смрзнути производи
Смрзнути производи
1.935 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
SLAD.RUM.SMOOTHIE S.VOCE
- Aleksandrović40,00
- Europrom80,00
- Transkom 94129,42
444,44 din/lROLNICE PIZZA 1000G FRIKO
- Aleksandrović279,99
- Transkom 94329,00
- BB Trade340,97
279,99 din/kgSLAD.HIGHLIFE VANILA 460M
- BB Trade179,00
- Aleksandrović359,00
- Transkom 94359,00
389,13 din/lSLAD.BOX X6 MAGIC TIME KOR.426G FRIKOM
- Aleksandrović399,00
- Prima599,00
- Transkom 94599,00
554,17 din/lSLAD.MOJA KRAVICA FAM.900
- BB Trade397,97
- Aleksandrović399,00
- Transkom 94399,00
442,19 din/lSLAD.SVARCVALD TORT.170M
- BB Trade97,76
- Aleksandrović120,00
- Transkom 94169,00
575,06 din/lSL.ST.PLAZMA KOCKA 65M
- Aleksandrović60,00
- Aksa90,00
- Transkom 94100,00
1.100,92 din/kgTORTA CHOCO 2KG FRIKOM
- Euro Ša M895,00
- Aleksandrović899,90
- Transkom 94955,00
447,50 din/kgZU-ZU SA SUSAMOM 1000G FESTO
- Fortuna Market179,99
- Medius219,99
- Prima275,00
179,99 din/kgROLNICA VISNJA 1000G FESTO
- Fortuna Market239,99
- Metalac Market339,00
- Prima358,00
239,99 din/kgcorba riblja sa mesom zamrznuto 1kg fish food
- Podunavlje584,95
- Fortuna Market629,99
- Medius744,99
584,95 din/lcorba riblja sa filetima 1l smrznuto fish
- Fortuna Market729,99
- Podunavlje734,99
- Medius869,99
729,99 din/lKOLAC VANILICE 350G STANIC
- Senta Promet210,00
- Transkom 94219,90
- Aleksandrović219,99
600,00 din/kgSMRZ.TORTA COKOLADNA MALO SRCE 1.05 KG
- Aleksandrović1.699,99
- Senta Promet1.814,99
- Medius1.819,99
1.619,04 din/kgSMRZNUTA PODLOGA ZA PIZZU 200G STANIĆ NM F60X
- Fortuna Market79,99
- BB Trade87,97
- Aleksandrović99,99
399,95 din/kgSWEET TORTA BAJADERA 800G
- Medius929,99
- VUM949,99
- Super Vero974,99
1.162,49 din/kgSWEET HOUSE DAR TORTA 800G
- RIČ819,99
- VUM979,99
- Super Vero997,99
1.024,99 din/kgSWEET TORTA NUG&VIŠNJA 800GR
- VUM899,99
- Medius929,99
- Super Vero974,99
1.124,99 din/kgPASTRMKA BARKA CCA 1KG PRINCIPAL
- Idea752,81
- Mercator752,81
- Roda752,81
752,81 din/kgOSLIĆ HEK PANIRANI TROPIC
- Mercator799,99
- Roda799,99
- Idea810,00
PAPALINA CCA 1KG OCEAN
- Idea246,12
- Mercator246,12
- Roda246,12
246,12 din/kg
PITA GRČKA BOUGATSA VANILA 500G
- Idea499,99
- Mercator499,99
- Roda499,99
999,98 din/kg
SLADOLED FROZ YOG MALINA ČOK 500ML
- Idea699,99
- Mercator699,99
- Roda699,99
1.399,98 din/l
SLADOLED FROZ YOG GRECO MANGO 500ML
- Idea699,99
- Mercator699,99
- Roda699,99
1.399,98 din/l
SLADOLED FROZ YOG ŠUMSKO VOĆE 500ML
- Idea699,99
- Mercator699,99
- Roda699,99
1.399,98 din/lSMRZNUTO VOĆE VIŠNJA ARETOL 1KG
- Šumadija Market297,00
- Univerexport439,99
297,00 din/kgSMRZNUTO POVRĆE KUKURUZ ŠEĆERAC ARETOL RF
- Univerexport193,99
- Šumadija Market1.575,00

SMRZNUTI FILET DIMLJENI LOSOS FRATELLO 200G
- Metro839,99
- Univerexport1.249,99
4.199,95 din/kg
SMRZNUTI KOKTEL MORA FRATELLO 500G
- Sunce (Qvattro)699,99
- Univerexport704,99
1.399,98 din/kg
SMRZNUTA LIGNJA OČIŠĆENA FRATELLO 500G
- Sunce (Qvattro)1.099,99
- Univerexport1.104,99
2.199,98 din/kg
SLADOLED ČAŠA MILKA STRAWBERRY CHEESECAKE 480ML
- Trlić700,00
- Univerexport794,99
1.458,33 din/lSMRZNUTE PANIRANE RIBLJE PLJESKAVICE PRINCIPAL RF
- Aman599,99
- Univerexport683,99
120,00 din/kgSMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PRINCIPAL DUO RF
- Čutura579,99
- Univerexport683,99
116,00 din/kg
−38%SMRZNUTI SURIMI TROPIC TRADE 250G
- Aroma%249,99
- Univerexport324,99
999,96 din/kgSMRZNUTA PITA PARADAJZ I MASLINE FILOSOPHY 450G
- Fortuna Market439,99
- Univerexport486,99
977,76 din/kg
SMRZNUTI MIX RIŽOTO PEČURKE GARDE MANGER 400G
- Cash & Carry Plus349,99
- Univerexport591,99
874,98 din/kg
SMRZNUTI ĆEVAP VEGAN GARDEN GOURMET 200G
- Univerexport569,99
- Aroma649,99
2.849,95 din/kgSMRZNUTE KOBASICE VEGAN MARQUEZ VERDINO 200G
- Univerexport469,99
- Aroma499,99
2.349,95 din/kgSMRZNUTI CHEESEBURGER VEGAN VERDINO 220G
- Univerexport540,99
- Aroma599,99
2.459,05 din/kg
SMRZNUTE ĆUFTE GARDEN GOURMET 300G
- Aroma969,99
- Univerexport990,51
3.233,30 din/kg
SMRZNUTI NUGGET VEGAN GARDEN GOURMET 300G
- Aroma969,99
- Univerexport990,51
3.233,30 din/kgSLADOLED JAGODA FRIKOM 6L
- Univerexport4.240,99
- Fortuna Market4.262,50
706,83 din/lSLADOLED VANILA FRIKOM 6L
- Aleksandrović4.109,00
- Univerexport4.240,99
684,83 din/lSLADOLED ČOKOLADA FRIKOM 3300G
- Aleksandrović4.109,00
- Univerexport4.240,99
684,83 din/lSMRZNUTO POVRĆE TOSKANA MIX FRIKOM 400G
- Aleksandrović199,90
- Univerexport301,99
499,75 din/kgSMRZNUTA SAVIJAČA PIZZA MARA 250G
- Senta Promet129,99
- Univerexport143,99
519,96 din/kgSMRZNUTA PITA SA SIROM MARA 6X100G
- Cash & Carry Plus219,99
- Univerexport370,99
366,65 din/kgSMRZNUTA PITA SA SIROM MARA 600G
- Metro260,25
- Univerexport332,99
433,75 din/kg


























