Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED TWICE COKO RUM NUGAT FRIKOM

SLADOLED TWICE COKO RUM NUGAT FRIKOM
Pakovanje 1,6 l 4 prodavnice Barkod 8606006080613
489,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
305,63 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
489,00 din305,63 din/l
-
Čutura39 radnji u 17 mesta489,00 din305,63 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta489,00 din305,63 din/l
-
Aleksandrović15 prodavnica: 489,00 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik489,00 din305,63 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49489,00 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6489,00 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5489,00 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb489,00 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7489,00 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10489,00 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15489,00 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb489,00 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2489,00 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb489,00 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68489,00 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36489,00 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25489,00 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6489,00 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb489,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 489,00 | 489,00 |
| 01.09.2026. | 489,00 | 489,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TWICE COKO RUM NUGATAleksandrović
- SL TWICE COKO RUM NUGAT 1/4 FRIKOMBB Trade
- SLADOLED TWICE COKO RUM NUGAT FRIKOMČutura
- SLAD.TWICE COKO RUM NUGAT 1600M FRIKOMPrima
- TWICE 1600ml COKO RUM-NUGATTrlić
- SLADOLED TWICE COKO RUM NUGAT "FRIKOM"VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Euro Ša M%509,90
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO NOSTALGY FRIKOM 1600ML
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
+33 prodavnice315,15 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l











