Цене → Смрзнути производи
Смрзнути производи
1.939 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

GAMBORI 350G OCEAN
- Idea499,99
- Mercator499,99
- Roda499,99
1.428,54 din/kg
DAGNJE 350G OCEAN
- Idea499,99
- Mercator499,99
- Roda499,99
1.428,54 din/kg
SIR PANIRANI 450G MINUTE
- Idea369,99
- Mercator369,99
- Roda369,99
822,20 din/kgPILEĆI MEDALJON ŠUN SIR 500G MINUTE
- Idea419,99
- Mercator419,99
- Roda419,99
839,98 din/kgPILEĆI MEDALJONI 500G MINUTE
- Idea399,99
- Mercator399,99
- Roda399,99
799,98 din/kg
MOZZARELA ŠTAPIĆI 400G MINUTE
- Idea449,99
- Mercator449,99
- Roda449,99
1.124,98 din/kg
KROASANI MINI 1KG MINUTE
- Idea209,99
- Mercator209,99
- Roda209,99
209,99 din/kg
KROASANI SA KAKAO KREMOM 1KG MINUTE
- Idea279,99
- Mercator279,99
- Roda279,99
279,99 din/kg
MANGO KOCKICE SMRZ 400G GARDEN GOOD
- Idea269,99
- Mercator269,99
- Roda269,99
674,98 din/kg
SMOOTHIE MIX SMRZ 400G GARDEN GOOD
- Idea399,99
- Mercator399,99
- Roda399,99
999,98 din/kg
ANANAS KOCKICE SMRZ 400G GARDEN GOO
- Idea299,99
- Mercator299,99
- Roda299,99
749,98 din/kg
MEŠAVINA ZA RUSKU SALATU 1KG GG
- Idea154,99
- Mercator154,99
- Roda154,99
154,99 din/kg
PANIRANI KOLUTIĆI LIGNJE 500G MINUT
- Idea429,99
- Mercator429,99
- Roda429,99
859,98 din/kg
SLADOLED TORTICA ČOK 700ML GELATISS
- Idea249,99
- Mercator249,99
- Roda249,99
357,13 din/l
SLADOLED TORTICA JAGODA 700ML GELAT
- Idea299,99
- Mercator299,99
- Roda299,99
428,56 din/l
SLADOLED TORTICA VANILA 700ML GELAT
- Idea249,99
- Mercator249,99
- Roda249,99
357,13 din/lSLADOLED UG STRACCIATELA 6L FRIKOM
- Idea3.126,57
- Mercator3.126,57
- Roda3.126,57
521,10 din/l
OSLIĆ PRODUCTUS UG RFZ 300-600 FRIK
- Mercator649,99
- Roda649,99
- Idea659,99
PANGASIUS FILET RFZ TROPIC
- Idea499,99
- Mercator499,99
- Roda499,99
PANIRANA KRABA 250G TROPIK TRA
- Mercator399,99
- Roda399,99
- Idea419,99
1.599,96 din/kgOSLIĆ HEK 200-400 TROPIC
- Idea619,99
- Mercator619,99
- Roda619,99

MALINA 300G FRIKOM
- Mercator569,99
- Roda569,99
- Idea579,99
1.899,97 din/kg
ROLNICE SA SIROM 600G MARIJA
- Mercator254,99
- Roda254,99
- Idea259,99
424,98 din/kgLED KOCKA 2.5KG ESKIMO
- Idea224,99
- Mercator224,99
- Roda224,99
90,00 din/kg
PIZZA VEGE POSNA SMRZ 310G VOLIM
- Mercator259,99
- Roda259,99
- Idea269,99
838,68 din/kg
−21%SOS GUACAMOLE 500G MCCAIN
- Mercator%999,99
- Roda1.259,99
- Idea1.269,99
1.999,98 din/kg
SLADOLED B&J NETFLIX&CHILLD 465ML
- Idea1.119,99
- Mercator1.119,99
- Roda1.119,99
2.408,58 din/l
SLADOLED B&J BROOKIES&CREAM 465ML
- Idea1.119,99
- Mercator1.119,99
- Roda1.119,99
2.408,58 din/lPOMFRIT FRESCO FRENCH 1/1 FRIKOM
- Euro Ša M179,00
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market369,99
179,00 din/kg
TORTA LOARA 1KG NASTIC
- Aman1.599,99
- Cash & Carry Plus1.799,99
- Medius2.199,99
1.599,99 din/kgPITA SIRNICA PLUS 900gr FRIKOM
- Aleksandrović299,90
- BB Trade335,97
- Cash & Carry Plus529,99
333,22 din/kgBOROVNICA 1KG FRIGLO
- Europrom869,90
- Cash & Carry Plus939,99
- Super Vero1.016,99
869,90 din/kg- −25%
PILECI STAPIC SA SUSAMOM 400gr PIKOLINA
- BB Trade%299,88
- Cash & Carry Plus379,99
- Medius394,99
749,70 din/kg PILECA KARADJORDJEVA 400GR PIKOLINA
- Cash & Carry Plus384,99
- Medius399,99
- BB Trade409,97
962,48 din/kgPOHOVANI PILECI KOMADICI 300GR PIKAGRO
- Medius294,99
- Cash & Carry Plus299,99
- BB Trade319,97
983,30 din/kgPITA SA KROMPIROM 600 GR
- Cash & Carry Plus244,99
- Fortuna Market264,99
- Senta Promet299,99
408,32 din/kgSMRZNUTI PANIRANI CRNI LUK 1KG TISACOOP
- Cash & Carry Plus599,99
- Medius699,99
- Prima729,00
599,99 din/kg
POMFRIT SMRZNUTI FANTASY FRIES 1 KG
- Cash & Carry Plus229,99
- VUM259,99
- Metalac Market329,00
229,99 din/kgCHEESECAKE MALINA 1KG BELGUSTO
- Aman1.299,99
- Fortuna Market1.299,99
- Euro Ša M1.310,00
1.299,99 din/kg
Twins-Poh.palacinke sa nadevom od jagode i vanile 400g
- Šumadija Market278,00
- Prima319,00
- Aleksandrović319,99
695,00 din/kg- −10%
PIZZA POPS PAN.PIL.OKRUGLICE 500G SMR.VINDIJA
- Aleksandrović649,99
- BB Trade%699,88
- Tekijanka911,12
1.299,98 din/kg GOVEĐI GULAŠ 400GR.PREGO NEOPLANTA
- Euro Ša M412,00
- Tekijanka414,76
- Transkom 94419,00
1.030,00 din/kgDTL TO! MEŠAVINA ZA ĐUVEČ 900 G
- Tekijanka219,99
- Senta Promet236,90
- Metalac Market239,00
244,43 din/kg
Macarons box Excellent 12x12g
- Maxi549,99
- Maxi Online549,99
- Mega Maxi549,99
3.819,38 din/kg
Smrznuta Schwarzwald torta Maxi 600g
- Maxi696,99
- Maxi Online696,99
- Mega Maxi696,99
1.161,65 din/kg
Smrznuta torta Srce Maxi 600g
- Maxi865,99
- Maxi Online865,99
- Mega Maxi865,99
1.443,32 din/kg- −16%
Smrznuta torta Vanila queen Premia 1kg
- Maxi%829,99
- Mega Maxi%829,99
- Profi%829,99
829,99 din/kg 
Smrznuto zito sa orasima Premia 500g
- Maxi399,99
- Maxi Online399,99
- Mega Maxi399,99
799,98 din/kg





















