Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTI KOKTEL MORA FRATELLO 500G

SMRZNUTI KOKTEL MORA FRATELLO 500G
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 3870820000330
699,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
1.399,98 din/kg
Najskuplje je 704,99 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
699,99 din1.399,98 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 679,99 – 729,99 din704,99 din1.409,98 din/kg+5,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 699,99 | 702,49 |
| 01.09.2026. | 699,99 | 702,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRATELLO KOKTEL PLODOVI MORA 500gSunce (Qvattro)
- SMRZNUTI KOKTEL MORA FRATELLO 500GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%SMRZNUTI POMFRIT FRIKOM 1KG
- Leon%199,99
- Medius%284,90
- Euro Ša M%296,90
+36 prodavnica199,99 din/kg
−33%SMRZNUTI ŽU-ŽU SA SUSAMOM FRIKOM 800G
- Leon225,99
- Šumadija Market229,90
- Medius%249,90
+33 prodavnice282,49 din/kg
−20%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PREM.FRIKOM 300G
- Fortuna Market%349,99
- Trnava Promet%365,00
- Trlić%369,99
+32 prodavnice1.166,63 din/kg
−25%SMRZNUTI PANIRANI KOLUTIĆI LIGNJE FRIKOM 400G
- Medius%359,90
- Idea · Mercator · Roda%369,99
- VP Dima%389,90
+28 prodavnica899,75 din/kg
−23%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PREM.FRIKOM 450G
- Leon%359,99
- Šumadija Market439,90
- Medius%469,90
+29 prodavnica799,98 din/kg
−23%SMRZNUTI POMFRIT REBRASTI FRIKOM 750G
- Šumadija Market269,90
- Trlić%329,99
- Aman%349,99
+28 prodavnica359,87 din/kg
−7%SMRZNUTI MINI ROLLS SIR SPANAĆ FRIKOM 500G
- BB Trade%359,88
- Cash & Carry Plus364,99
- Super Vero386,99
+26 prodavnica719,76 din/kg
SMRZNUTI PANIRANI FISH NUGGETS FRIKOM 245G
- RIČ349,99
- Cash & Carry Plus354,99
- Euro Ša M369,00
+26 prodavnica1.428,53 din/kg













