Цене → Смрзнути производи
Смрзнути производи
1.823 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
KROASAN 1000G FESTO
- Metalac Market299,00
- Prima316,00
299,00 din/kgROLNICA JABUKA 1000G FESTO
- Metalac Market339,00
- Prima358,00
339,00 din/kgPASTETA 1000G FESTO
- Metalac Market259,00
- Prima275,00
259,00 din/kgKROASAN KAKAO KREM 1000G FESTO
- Fortuna Market249,99
- Prima392,00
249,99 din/kgcorba riblja bez mesa 1l smrz. fish food
- Podunavlje397,45
- Medius484,99
397,45 din/lpljeskavica riblja smrznuta 400g fish
- Podunavlje449,99
- Fortuna Market469,99
1.124,98 din/kg- −50%
pita sa jabukama 110g/90g-s 11809 don don
- Podunavlje%21,50
- Euro Ša M33,00
195,45 din/kg SMRZ.MESO JUNECI LOJ
- Senta Promet550,00
- Medius1.699,00

SLAD.NUII DARK CHOCO END NORDIC BERRY 66G
- Fortuna Market270,00
- Senta Promet270,00
4.090,91 din/kg
−9%SMRZ.MALINA 450G FLORA
- BB Trade%399,99
- Senta Promet402,19
888,87 din/kgSMRZ.TESTO ROLN.SA MAKOM 500G MARA
- Senta Promet135,99
- BB Trade150,97
271,98 din/kgSMRZ.CUR.MEDALJONI 1/1 SA SIROM I CUR.SUNKOM GALLICOOP
- Europrom839,90
- Senta Promet849,99
- −45%
SMRZ.TESTO KORE ZA KREMPITU 500G FONTANA 5019
- BB Trade%79,88
- Senta Promet179,99
159,76 din/kg - −26%
SMRZ.TESTO ZU-ZU KOCKE 900G FONTANA
- BB Trade%159,88
- Senta Promet236,50
177,64 din/kg - −32%
SMRZ.TESTO ROLNICA SA VOCNIM PUNJ. 900G FONTANA
- BB Trade%199,88
- Senta Promet313,50
222,09 din/kg - −25%
SMRZ.TESTO KROASAN SA SUNKOM 900G FONTANA
- BB Trade%259,88
- Senta Promet404,25
288,76 din/kg - −26%
SMRZ.TESTO KOKTEL KROASAN 900G FONTANA
- BB Trade%159,88
- Senta Promet224,68
177,64 din/kg SMRZ.KOLAC SLAVSKI 500G STANIC
- Transkom 94499,90
- Senta Promet519,99
999,80 din/kgKOLAC VANILICE 350G STANIC
- Senta Promet210,00
- Transkom 94219,90
600,00 din/kgSMRZ.TORTA LESNIK MALINA MALO SRCE 1.050 KG
- Aleksandrović1.699,99
- Senta Promet1.814,99
1.619,04 din/kgSMRZ.TORTA KREM KIND MALO SRCE 1.050 KG
- Aleksandrović1.699,99
- Senta Promet1.814,99
1.619,04 din/kg- −9%
SMRZ.TORTA 1.85 KG KAPRI OKRUGLA
- BB Trade%2.299,88
- Senta Promet2.524,99
1.243,18 din/kg SMRZ.TORTA KAPRI MALO SRCE 1.050 KG
- Aleksandrović1.699,99
- Senta Promet1.814,99
1.619,04 din/kg
BILJNI BURGER 2X113GR BEYOND MEAT
- Metro653,99
- Super Vero869,99
2.893,76 din/kgPANIRANI PILEĆI STRIPS SMRZNUTI 1KG PTUJ 401152
- Metro899,99
- Fortuna Market1.149,99
899,99 din/kg
SMRZNUTA BABY ŠARGAREPA METRO CHEF 25KG
- Metro549,99
- Fortuna Market899,99
220,00 din/kgSMRZNUTE MINI PIZZE PONS 1KG 61114
- Fortuna Market257,00
- Metalac Market289,00
257,00 din/kgTULUMBE JUFKA 401 MINI F2126070 X
- Metalac Market320,00
- Fortuna Market349,99
2.133,33 din/kgSWEET TORTA MALINA OKRUGLA 1,6KG
- VUM1.899,99
- Medius1.939,99
1.187,49 din/kgSWEET TORTA ČOKOLADA OKRUGLA 1,9KG
- VUM2.099,99
- Medius2.149,99
1.105,26 din/kgSWEET TORTA KAPRI OKR 1,9KG
- VUM2.099,99
- Medius2.149,99
1.105,26 din/kgSWEET TORTA MILKA OKRUGLA 1,6KG
- VUM1.699,99
- Medius1.859,99
1.062,49 din/kgSWEET TORTA JAFFA OKRUGLA 1,9KG
- VUM1.999,99
- Medius2.184,99
1.052,63 din/kgSWEET HOUSE TORTA MAL&LESN 1,6
- VUM1.899,99
- Medius1.939,99
1.187,49 din/kgSWEET HOUSE ČOKO TORTA 1,6KG
- Medius1.799,99
- VUM1.799,99
1.124,99 din/kgSWEET HOUSE KAPRI TORTA 800G
- Medius899,99
- VUM899,99
1.124,99 din/kgSWEET TORTA BAJADERA OKRU 1,9KG
- VUM2.199,99
- Medius2.204,99
1.157,89 din/kg- −17%
OSLIC HEK HUBBSI 100-300 GR DTD
- Medius89,99
- BB Trade%349,88
899.900,00 din/kg RIBA SMRZ GIRICA 1KG
- BB Trade152,28
- Medius1.349,99
152,28 din/kgSOM FIL SMRZ RFS VASOVIC
- BB Trade282,97
- Medius439,99
PILE CELO SMRZ 1/1 TENEN PP
- Mikromarket179,00
- BB Trade226,97
POV GRASAK 1KG DTD RIBARSTVO
- BB Trade173,97
- Super Vero999,99
173,97 din/kg5KG LED PUNA KOCKA-STAND.-VAR.
- Super Vero447,99
- Metro479,99
89,60 din/kgSTANIC ZU-ZU 1KG
- Transkom 94319,00
- Aleksandrović339,99
319,00 din/kgSKARPINA 300-500 RF TROPIC
- Medius801,99
- Fortuna Market1.999,90
LED KESA 2.5 KG
- Medius219,99
- Aman239,99
88,00 din/kgBrusketa Sa Šunkom Velvet 350 g
- Metalac Market399,00
- Fortuna Market449,99
1.140,00 din/kg















