Cene → Smrznuti proizvodi → PITA SIR 900g R. FAMILY FRIKOM

PITA SIR 900g R. FAMILY FRIKOM
Pakovanje 900 g 3 prodavnice Barkod 8606017433958
339,00 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
376,67 din/kg
Najskuplje je 699,00 din, +106% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 339,00 | 589,00 |
| 01.09.2026. | 339,00 | 589,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRI.SM.PITA FAM.OK.SIR 900Mikromarket
- BUREK SIR 900G FRIKOMPrima
- PITA SIR 900g R. FAMILY FRIKOMTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−9%PITA SAVIJAČA SIR SPANAĆ 800G BELL
- BB Trade%409,88
- Aleksandrović429,99
- Cash & Carry Plus529,99
+5 prodavnica512,35 din/kg
−10%PITA MINI SIR I SPANAĆ 600G BELLA
- Cash & Carry Plus339,98
- Super Vero%344,99
- Mercator369,99
+4 prodavnice566,63 din/kg
PITA MINI SAVIJAČE SIR 480G BELLA
- Aman239,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Mercator349,99
+4 prodavnice499,98 din/kg
−16%PITA ALFA FOODS SOLUNSKA SA KREMOM OD VANILE BUGAC
- Super Vero%589,99
- Aroma%649,99
- Aleksandrović679,99
+3 prodavnice737,49 din/kg- −7%
Pita visnja 1kg Frikom
- RIČ269,00
- Aleksandrović279,99
- Europrom281,00
+3 prodavnice269,00 din/kg 
PITA KROMPIR 900g R.FAMILY FRIKOM
- Mikromarket339,00
- Prima589,00
- Čutura608,00
+3 prodavnice376,67 din/kgPITA ZELJANICA PLUS 900g Frikom
- Europrom159,90
- Trlić258,00
- Aleksandrović259,90
+3 prodavnice177,67 din/kg
−10%PITA MINI SA SIROM 600G BELLA
- Cash & Carry Plus339,99
- Super Vero%344,99
- Mercator369,99
+3 prodavnice566,65 din/kg









