Цене → Смрзнути производи
Смрзнути производи
2.064 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

SMRZNUTA TORTA MILKA LEŠNIK 400G
- ZAM899,90
- Idea999,99
- Mercator999,99
+2 продавнице2.249,75 din/kg
SLADOLED MULTIPAK SENDVIČ OREO 330ML
- Senta Promet393,19
- Sunce (Qvattro)654,99
- Trlić699,00
+2 продавнице1.191,48 din/l
−24%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FLORA 450G
- Aroma%129,99
- Senta Promet134,06
- BB Trade%139,88
+2 продавнице288,87 din/kg
−9%SMRZNUTO VOĆE KUPINA FLORA 450G
- BB Trade%359,99
- Medius427,99
- Maxi Online454,99
+2 продавнице799,98 din/kg
−14%SMRZNUTO POVRĆE MEKSIČKI MIX FLORA 400G
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
- Roda%149,99
+2 продавнице374,98 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FLORA 400G
- Aroma%129,99
- Univerexport%144,99
- BB Trade%149,88
+2 продавнице324,98 din/kg
−19%SMRZNUTO POVRĆE MIX GRAŠAK-ŠARGAREPA FLORA 400G
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
- Roda%149,99
+2 продавнице374,98 din/kg
SMRZNUTA SAVIJAČA SA KROMPIROM MARA 250G
- Cash & Carry Plus79,99
- Univerexport89,99
- Senta Promet104,99
+2 продавнице319,96 din/kgSMRZNUTA PIZZA MAĐARICA MARA 340G
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius264,99
- Senta Promet279,99
+2 продавнице735,26 din/kg
SMRZNUTA TORTA MINI PRESTIGE STAMEVSKI 1KG
- VP Dima2.448,00
- Super Vero2.599,99
- Univerexport2.649,99
+2 продавнице2.448,00 din/kg
SLADOLED ŠTAPIĆ KING CHOCOLATE OBSESSION 95G
- Prima115,00
- Aleksandrović160,00
- Transkom 94160,00
+2 продавнице1.210,53 din/kg
SMRZNUTO VOĆE MALINA POLAR FOOD 300G
- Aman449,99
- Maxi484,99
- Mega Maxi484,99
+2 продавнице1.499,97 din/kg
SMRZNUTO VOĆE JAGODA POLAR FOOD 300G
- Aman199,99
- Idea268,01
- Mercator268,01
+2 продавнице666,63 din/kgSLADOLED KORNET TOPGUN CHOCO 93G
- Aleksandrović80,00
- Trlić110,00
- VUM148,00
+2 продавнице860,22 din/kg- −20%
SMRZNUTI KOMPLET ZA RIBLJU ČORBU TROPIC TRADE 500G
- BB Trade299,97
- Prima371,00
- Aroma%399,99
+2 продавнице599,94 din/kg SMRZNUTI POHOVANI SIR BAŠ BAŠ 1KG
- Svetofor676,84
- Cash & Carry Plus889,99
- Fortuna Market969,99
+2 продавнице676,84 din/kg
SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI BARKA 250G
- Leon199,99
- Prima200,00
- Gomex299,99
+2 продавнице799,96 din/kg
SMRZNUTA TORTA DOBOŠ ESKOM 2KG
- Cash & Carry Plus1.389,99
- Luki1.399,00
- Gomex1.465,24
+2 продавнице695,00 din/kg
SMRZNUTA PITA SPANAĆ PAZARSKA YENI 950G
- Trnava Promet368,00
- Leon371,99
- Gomex464,64
+2 продавнице387,37 din/kg
SMRZNUTI KROMPIR NOISETTES AVIKO 600G
- Aleksandrović349,99
- Univerexport363,99
- Super Vero374,99
+2 продавнице583,32 din/kg
SMRZNUTI KROMPIR KROKETI AVIKO 750G
- Šumadija Market305,00
- ZAM349,90
- RIČ379,99
+2 продавнице406,67 din/kgLA MARGO PANGA BELA 2710711
- Soulfood489,99
- Cash & Carry Plus599,99
- Mercator639,99
+2 продавнице489,99 din/kgLA MARGO PASTRMKA SMRZ.2710714
- Soulfood819,99
- Cash & Carry Plus999,99
- Mercator1.089,99
+2 продавнице1.024,99 din/kg
FRESCO PAN.RIBLJI STAPICI 250G
- Morava260,00
- Euro Ša M279,00
- Soulfood279,99
+2 продавнице1.040,00 din/kgNJS TORTA MINI NUGAT 0.7KG
- VUM999,99
- Euro Ša M1.005,00
- Morava1.084,00
+2 продавнице1.428,56 din/kg
VOLIM ZVRK SA MESOM I KROMPIROM 800G
- Super Vero432,99
- RIČ479,99
- Soulfood489,99
+2 продавнице541,24 din/kgSTANIC KLASIK MALI SNIT 1750G
- Cash & Carry Plus799,99
- Senta Promet929,99
- Soulfood980,00
+2 продавнице457,14 din/kgLisnato blok testo 500g Stanic
- BB Trade129,97
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet160,00
+2 продавнице259,94 din/kg- −14%
Filet oslica Aljaska kolja 20%glaz. 1/1 10
- Trnava Promet369,00
- Metro389,99
- Europrom445,00
+2 продавнице369,00 din/kg Kapri kolac 300g Stanic
- Cash & Carry Plus383,98
- Aleksandrović399,99
- Trnava Promet415,00
+2 продавнице1.279,93 din/kg
NUII AUSTRALIAN 90ml
- Trlić599,00
- Idea702,19
- Mercator702,19
+2 продавнице6.655,56 din/l
LENI SLADOLED 70ml
- Aleksandrović40,00
- Trlić50,00
- BB Trade80,00
+2 продавнице571,43 din/l
TWICE 1600ml COKO RUM-NUGAT
- Aleksandrović489,00
- BB Trade489,00
- Čutura489,00
+2 продавнице305,63 din/lVISNJA 1kg FRIKOM
- Cash & Carry Plus1.099,99
- VUM1.120,00
- Mikromarket1.159,00
+2 продавнице1.099,99 din/kg
CARSKA MESAVINA 450G
- Euro Ša M182,00
- Transkom 94199,90
- Prima212,00
+2 продавнице404,44 din/kg
MALINA 400g FRIKOM
- Aleksandrović469,99
- Senta Promet576,54
- Prima581,00
+2 продавнице1.174,98 din/kgZU ZU 1kg FRESKO-FRIKOM
- Euro Ša M131,00
- Aleksandrović139,90
- Prima149,00
+2 продавнице131,00 din/kg
KAPRI CASICA- NOVO 170ml
- Prima95,00
- Euro Ša M100,00
- Transkom 94100,00
+2 продавнице558,82 din/lPANIRANI KOLUTICI LIGNJE 500G MENEX
- Aleksandrović159,99
- Svetofor332,33
- Mere353,90
+2 продавнице319,98 din/kg
KNEDLE MALINA BELA COKOLADA 500g FRIKOM
- Aleksandrović269,90
- Aroma359,70
- Trlić369,00
+2 продавнице539,80 din/kgPASTETE SA SIROM 1kg FRIKOM
- Trlić279,00
- Europrom320,00
- Transkom 94335,00
+2 продавнице279,00 din/kg
PITA KAKAO 1kg FRIKOM
- Aleksandrović279,99
- Transkom 94299,90
- BB Trade309,97
+2 продавнице279,99 din/kg
PITA SA VANILA MALINA 1kg
- Aleksandrović279,99
- Trlić289,00
- Europrom299,00
+2 продавнице279,99 din/kg
QUATTRO DREAM 1650ml
- BB Trade608,43
- Aleksandrović649,00
- Prima649,00
+2 продавнице368,75 din/lKAPRI stapic BOX
- Aleksandrović399,00
- Trlić399,00
- Prima499,00
+2 продавнице950,00 din/l
QUATTRO LIGHT 1650ml
- Aleksandrović499,00
- Transkom 94549,00
- Aroma608,40
+2 продавнице302,42 din/l
OREO CUP 145ML
- Trlić135,00
- Sunce (Qvattro)168,00
- BB Trade253,13
+2 продавнице931,03 din/l
ALOMA COCOA COCOA SYRUP 900ml
- Aroma467,80
- Idea467,80
- Mercator467,80
+2 продавнице519,78 din/l





































