Цене → Смрзнути производи
Смрзнути производи
1.935 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

MCCAIN 123 FRIES CRINKLE 750GR
- ZAM299,90
- Šumadija Market399,00
- Mercator469,99
+2 продавнице399,87 din/kgSMRZNUTE ROLNE SA KAJSIJOM 500G STANIC
- Cash & Carry Plus184,99
- Transkom 94189,90
- Aleksandrović199,99
+2 продавнице369,98 din/kg
POLAR FOOD GRASAK 900g
- Aleksandrović179,99
- Sunce (Qvattro)179,99
- Idea264,99
+2 продавнице199,99 din/kg
−7%POLAR FOOD ZUTA BORANIJA 900g
- Aleksandrović169,99
- Sunce (Qvattro)169,99
- Idea%249,99
+2 продавнице188,88 din/kg
POLAR FOOD RUSKA SALATA 900g
- Aleksandrović169,99
- Sunce (Qvattro)169,99
- Idea229,99
+2 продавнице188,88 din/kg- −3%
SMRZNUTA TORTA SLATKI DAR SELECTION ČOKO-ORANŽ 1KG
- Roda1.399,99
- Mercator1.419,99
- Idea1.429,99
+2 продавнице1.399,99 din/kg SMRZNUTA PITA STANIĆ PIZZA 600G
- Cash & Carry Plus274,99
- Aleksandrović279,99
- Fortuna Market289,99
+2 продавнице458,32 din/kg- −13%
SMRZNUTA TORTA KLASIK KEKS 1.5KG
- Cash & Carry Plus1.516,57
- BB Trade%1.599,88
- Senta Promet1.729,99
+2 продавнице1.011,05 din/kg 
POMFRIT MCCAIN FREE STYLE 600G
- Šumadija Market343,00
- Aroma434,70
- Mercator479,99
+2 продавнице571,67 din/kg
SLADOLED MAGNUM MALINA 85ML
- Idea299,99
- Mercator299,99
- Roda299,99
+2 продавнице3.529,29 din/l
SLADOLED MAGNUM BADEM 110ML
- Idea299,99
- Mercator299,99
- Roda299,99
+2 продавнице2.727,18 din/l
SLADOLED MAGNUM KLASIK 110ML
- Idea299,99
- Mercator299,99
- Roda299,99
+2 продавнице2.727,18 din/l
SLADOLED MAGNUM BELA COKOLADA 110ML
- Idea299,99
- Mercator299,99
- Roda299,99
+2 продавнице2.727,18 din/l
SLADOLED MAGNUM DOUBLE STARCHASER PINT 440ML
- Mercator719,99
- Roda719,99
- Idea729,99
+2 продавнице1.636,34 din/l
SLADOLED CDO TRIO 1.3L
- Super Vero499,99
- Idea609,99
- Mercator609,99
+2 продавнице384,61 din/l- −20%
Pileći ćevapi 500g
- BB Trade%299,88
- Mere312,00
- Cash & Carry Plus364,99
+2 продавнице599,76 din/kg 
SLADOLED H DAZS VAN CA BROWN 460ML
- Idea806,49
- Mercator806,49
- Roda806,49
+2 продавнице1.753,24 din/l
PITA MINI SAVIJ SIR SPANAĆ 480G BEL
- Aman239,99
- Mercator349,99
- Roda349,99
+2 продавнице499,98 din/kgPILEĆI ŠTAPIĆI ŠUNKA SIR 600G VINDI
- Aleksandrović759,99
- BB Trade829,99
- Mercator929,99
+2 продавнице1.266,65 din/kg
−36%SLADOLED SNICKERS STICK 73.5G MARS
- Idea%139,99
- Mercator%139,99
- Roda%139,99
+2 продавнице1.904,63 din/kg
JAGODA SMRZ 300G FLORA
- Maxi Online241,99
- Mega Maxi241,99
- Mercator269,99
+2 продавнице806,63 din/kg
−32%PALAČINKE POH T SIR MASL 400G POLAR
- Cash & Carry Plus249,99
- Super Vero%279,99
- Mercator399,99
+2 продавнице624,98 din/kg
ŠKARPINA CCA 1KG TROPIC
- Maxi Online1.410,00
- Mega Maxi1.410,00
- Idea1.519,99
+2 продавнице1.410,00 din/kg
KROASAN SA KREMOM 600G MARIJA
- Mercator279,99
- Roda279,99
- Idea289,99
+2 продавнице466,65 din/kg
POGAČICE SA ČVARCIMA 600G MARIJA
- Roda274,99
- Mercator289,99
- Idea299,99
+2 продавнице458,32 din/kg
PIZZA MINI 600G MARIJA
- Mercator339,99
- Roda339,99
- Idea349,99
+2 продавнице566,65 din/kg
Sladoled badem stapic 6x120ml multipak
- Profi499,99
- Maxi525,99
- Maxi Online525,99
+2 продавнице694,43 din/l
−16%Slad.clas.mleko/cok.stap.6x120ml multip.
- Maxi Online%459,99
- Profi499,99
- Maxi544,99
+2 продавнице638,88 din/l
Sladoled bela cok.stap.6x120ml multipak
- Profi482,99
- Maxi539,99
- Maxi Online539,99
+2 продавнице670,82 din/l
−12%Slad.kakao/van.kornet 6x120ml multipak
- Maxi%319,99
- Maxi Online%319,99
- Mega Maxi%319,99
+2 продавнице444,43 din/l
Smr.rib.stap.fil.Maxi250g
- Profi239,99
- Maxi269,99
- Maxi Online269,99
+2 продавнице
Smrz.rolnice sa sirom Maxi 1kg
- Profi259,99
- Maxi269,99
- Maxi Online269,99
+2 продавнице259,99 din/kg
Smrz.zu-zu Maxi 1kg
- Profi167,99
- Maxi199,99
- Maxi Online199,99
+2 продавнице167,99 din/kg
Smrznuto zito sa slagom Premia 150g
- Profi92,49
- Maxi126,99
- Maxi Online126,99
+2 продавнице616,60 din/kg
Smrz.fileti pangasius Premia 500g
- Profi269,99
- Maxi373,99
- Maxi Online373,99
+2 продавнице539,98 din/kg
Smrz.rib.stap.Maxi 250g
- Profi159,99
- Maxi184,99
- Maxi Online184,99
+2 продавнице639,96 din/kg
Smrznuta podloga za picu Premia 200g
- Profi49,99
- Maxi57,99
- Maxi Online57,99
+2 продавнице249,95 din/kg
Smrz.knedle sa sljivama Maxi 800g
- Profi205,99
- Maxi209,99
- Maxi Online209,99
+2 продавнице257,49 din/kg
Smrznuti mini kroasani Maxi 1kg
- Profi199,99
- Maxi214,99
- Maxi Online214,99
+2 продавнице199,99 din/kg
Smrznuta pita sa sirom Maxi 600g
- Profi189,99
- Maxi249,99
- Maxi Online249,99
+2 продавнице316,65 din/kg
Smrznuta pita sa mesom Maxi 600g
- Profi219,99
- Maxi319,99
- Maxi Online319,99
+2 продавнице366,65 din/kg
Smrznuta mesavina djuvec Maxi 450g
- Profi89,99
- Maxi94,99
- Maxi Online94,99
+2 продавнице199,98 din/kg
Zamrznuti pomfrit tanki Gustona 1kg
- Maxi174,49
- Maxi Online174,49
- Mega Maxi174,49
+2 продавнице174,49 din/kg
Zamrznuti pomfrit Gustona 1kg
- Profi178,49
- Maxi195,49
- Maxi Online195,49
+2 продавнице178,49 din/kg
Smrznuti grasak Gustona 450g
- Profi74,99
- Maxi79,99
- Maxi Online79,99
+2 продавнице166,64 din/kg
Smrznuta boran.zuta Gustona450g
- Maxi87,99
- Maxi Online87,99
- Mega Maxi87,99
+2 продавнице
Smr.mes.rus.sal. Maxi/Gustona450g
- Profi82,99
- Maxi94,99
- Maxi Online94,99
+2 продавнице
Smrznuta pizza Capricciosa Gustona 340g
- Profi229,99
- Maxi239,99
- Maxi Online239,99
+2 продавнице676,44 din/kg


















