Cene → Smrznuti proizvodi → PITA SA JABUKAMA 600gr MOD COMMERCE
PITA SA JABUKAMA 600gr MOD COMMERCE
Pakovanje 600 g 5 prodavnica Barkod 8606106607444
359,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
599,98 din/kg
Najskuplje je 451,00 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
359,99 din599,98 din/kg
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta419,00 din698,33 din/kg+59,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta419,00 din698,33 din/kg+59,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd422,00 din703,33 din/kg+62,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu451,00 din751,67 din/kg+91,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 359,99 | 419,00 |
| 29.09.2026. | 359,99 | 419,00 |
| 01.09.2026. | 359,99 | 420,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PITA SA JABUKAMA 600gr MOD COMMERCECash & Carry Plus
- Pita Uvijača Sa Jabukom Mod Commerce Zamrznuto 600 gMetalac Market
- PITA UVIJACA JABUKA 600GR OLAPrima
- Pita uvijaca sa jabukom 600g Ola ModŠumadija Market
- PITA UVIJACA JABUKA600GMODTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PITA ZVRK KROMPIRUŠA 900G FRIKOM
- BB Trade525,97
- Europrom539,00
- Metalac Market539,00
+15 prodavnica584,41 din/kg
−12%PITA SAVIJAČA SIR SPANAĆ 800G BELL
- BB Trade%399,88
- Aleksandrović429,99
- Cash & Carry Plus529,99
+5 prodavnica499,85 din/kg
PITA MINI SAVIJAČE SIR 480G BELLA
- Aman239,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Mercator · Roda349,99
+3 prodavnice499,98 din/kg
−10%PITA MINI SIR I SPANAĆ 600G BELLA
- Cash & Carry Plus339,98
- Super Vero%344,99
- Mercator · Roda369,99
+3 prodavnice566,63 din/kg
−16%PITA ALFA FOODS SOLUNSKA SA KREMOM OD VANILE BUGAC
- Super Vero%589,99
- Aroma%649,99
- Aleksandrović679,99
+3 prodavnice737,49 din/kg
PITA HLEB MINI 10CM 500G COMBO
- Metro229,99
- Cash & Carry Plus269,99
- Idea · Mercator · Roda269,99
+1 prodavnica459,98 din/kg
−10%PITA MINI SA SIROM 600G BELLA
- Cash & Carry Plus339,99
- Super Vero%344,99
- Mercator · Roda369,99
+2 prodavnice566,65 din/kg
PITA GRČKA VEGAN BEYOND MEAT 400G
- Fortuna Market749,99
- Idea · Mercator · Roda799,99
- Univerexport873,99
1.874,98 din/kg










