Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
6.340 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Strudla 0126 visnja Zitoprerada 24
- Trnava Promet58,00
- Šumadija Market73,00
- Trlić74,99
+1 продавница460,32 din/kg- −14%
Posip mesavina semenki 100g Unac 15
- Trnava Promet%49,00
- Cash & Carry Plus54,99
- Europrom69,90
+1 продавница490,00 din/kg Keks FANTASY kesa 0400 BG produkt 12
- Čutura129,99
- Trnava Promet132,00
- Prima143,00
+1 продавница324,98 din/kgBiskvit Super Orange 105g NVX 24
- Cash & Carry Plus54,99
- Trnava Promet56,00
- Luki69,90
+1 продавница523,71 din/kgLizalica TIME pljosnata 8g 50
- Cash & Carry Plus8,99
- Trnava Promet13,00
- Euro Ša M14,00
+1 продавница1.123,75 din/kg
Bombone JAKE ananas 18g Packom 12
- Trnava Promet63,00
- Super Vero70,99
- dm75,00
+1 продавница3.500,00 din/kgBombonjera BON CHO 300g sa karamelom Gold 8
- Trnava Promet185,00
- Mere186,00
- Fortuna Market199,99
+1 продавница616,67 din/kg
Krem Gold Pack 800 g
- Trnava Promet289,00
- Fortuna Market299,99
- Trlić369,00
+1 продавница361,25 din/kgVanilice stari recept 360g Vanilica
- Trnava Promet368,00
- VP Dima383,00
- Tekijanka408,37
+1 продавница1.022,22 din/kg
−14%Krem tabla CIPIRIPI 0080 40
- Trlić54,00
- VUM%59,90
- Trnava Promet62,00
+1 продавница675,00 din/kgDream bombona karamela mlecna tvrda Kopenex 1kg
- Mere387,90
- Svetofor387,90
- Trnava Promet395,00
+1 продавница387,90 din/kg
Keks mini CHICO MIKO coko 0125 24
- Trnava Promet123,00
- Mikromarket159,00
- VP Dima161,00
+1 продавница984,00 din/kg- −11%
Gumene Bombone Jelly Cola 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Univerexport93,99
+1 продавница560,00 din/kg 
Bombone gumene JELLY bears 0500
- Mere207,90
- Trnava Promet217,00
- Euro Ša M285,00
+1 продавница415,80 din/kgZvake 7 STICK refreshes spearmint 80g 12
- Trnava Promet140,00
- Mere149,90
- Aleksandrović179,99
+1 продавница1.750,00 din/kgZvake 7 STICK refreshes lubenica 80g 6
- Trnava Promet140,00
- Mere149,90
- Aleksandrović179,99
+1 продавница1.750,00 din/kgZvaka TOPSHOCK tutti-fruti Kervan 100
- Cash & Carry Plus5,99
- Trnava Promet6,00
- Sunce (Qvattro)8,99
+1 продавница1.711,43 din/kg
Bombone Bebeto Cool Bean Sour Mix 30g
- Trnava Promet60,00
- Aleksandrović64,99
- Maxi · Mega Maxi80,99
2.000,00 din/kgEti Keks Tutku 36 g
- Trnava Promet44,00
- Cash & Carry Plus44,99
- Trlić49,99
+1 продавница1.222,22 din/kgBifa Sendvic Keks Pistaci 230 g
- Trnava Promet90,00
- Aleksandrović99,99
- Euro Ša M114,00
+1 продавница391,30 din/kg
Mafin BIFA mini cherry 180g
- Trnava Promet127,00
- Mere147,00
- Aleksandrović149,99
+1 продавница705,56 din/kgYupo Metar Voce 50 g 24#
- Cash & Carry Plus49,99
- Trnava Promet53,00
- Transkom 9454,90
+1 продавница999,80 din/kg
Gumene bombone DAMLA vockice 80g 12
- Trnava Promet71,00
- Cash & Carry Plus72,61
- Šumadija Market96,00
+1 продавница887,50 din/kgBombonjera TRUFFLE 0300 lesnik Elvan
- Trnava Promet546,00
- Euro Ša M645,00
- Trlić659,99
+1 продавница1.820,00 din/kgBombonjera TRUFFLE 0300 jagoda Elvan
- Trnava Promet546,00
- Euro Ša M645,00
- Trlić659,99
+1 продавница1.820,00 din/kgNovogodisnje Jaje 20 g Sweet
- Trlić34,99
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go49,99
1.749,50 din/kg
Milka Leo 33,3 g
- Aksa41,00
- BB Trade87,97
- Trlić89,90
+1 продавница1.231,23 din/kg
Bombone Mix Voća 18 g Tic Tac
- Idea · Mercator · Roda58,09
- Trlić59,99
3.227,22 din/kgDurkan Lizalica
- Euro Ša M24,00
- Tekijanka25,98
- Trlić29,90
+1 продавница923,08 din/kg
Kit Kat Chunky Lesnik 42 g
- Tekijanka64,58
- Trlić64,90
- Sunce (Qvattro)79,99
+1 продавница1.537,62 din/kg
Pita Karuzo 82 g Chocolate
- Sunce (Qvattro)79,99
- Euro Ša M95,00
- Šumadija Market95,00
+1 продавница975,49 din/kg
Pita Karuzo 82 g Cherry Cheesecake
- Sunce (Qvattro)79,99
- Euro Ša M94,00
- Šumadija Market95,00
+1 продавница975,49 din/kg
Pita Karuzo 82 g Strawberry Cheesecake
- Sunce (Qvattro)79,99
- Euro Ša M95,00
- Šumadija Market95,00
+1 продавница975,49 din/kg
Mix Indijski Orah Brusnica 180 g GG
- Trlić295,00
- Idea · Mercator · Roda329,99
1.638,89 din/kg
Dorina 220 g Mlecna Kras
- Trlić269,99
- Mikromarket489,00
- Sunce (Qvattro)499,99
+1 продавница1.227,23 din/kg
Dorina Kokos 98 g
- BB Trade154,97
- Aroma161,60
- Trlić229,99
+1 продавница1.581,33 din/kgRd Blok 80 g SL Takovo
- Trlić47,90
- Idea · Mercator · Roda67,14
598,75 din/kg
Mauxion Fontessa bombonjera 400g
- Trlić629,00
- VP Dima849,00
- Mikromarket864,00
+1 продавница1.572,50 din/kg
−12%Trolli Bombone Cola Bottle 100 g
- Mikromarket%144,99
- Cash & Carry Plus149,99
- Medius176,18
+1 продавница1.449,90 din/kgLe Tarti Becki Vafl Jagoda 100 g
- Sunce (Qvattro)89,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Euro Ša M101,00
+1 продавница899,90 din/kgFondan Proizvod sa Karamelom 500 g KDV
- BB Trade274,50
- Senta Promet274,50
- Transkom 94298,00
+1 продавница549,00 din/kgBombone Tvrde Sibirska Bobica KDV
- Trlić219,99
- Idea · Mercator · Roda421,50
439,98 din/kg
Cokolada Mlecna Pucketave i Hrskave 80 g Pobeda
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)122,99
- Senta Promet123,35
+1 продавница1.499,88 din/kg
Bombone Sarene Draze sa J Ezgrom od Kikirikija Yota
- Šumadija Market158,00
- BB Trade169,50
- Trlić169,99
+1 продавница1.053,33 din/kg
Gumene Bombone Yummi Gummi Funny Cola 70 g
- Metalac Market69,00
- Senta Promet73,20
- Euro Ša M85,00
+1 продавница985,71 din/kg
7Days Mini Double Cocoa&Vanilla 60 G/15
- Aksa55,00
- Europrom82,00
- Trlić99,99
+1 продавница916,67 din/kg
Kroasan Daily 50 g Kakao
- Cash & Carry Plus49,99
- Šumadija Market52,00
- Euro Ša M54,00
+1 продавница999,80 din/kg
Kroasan Daily 50 g Vanila
- Cash & Carry Plus49,99
- Šumadija Market52,00
- Euro Ša M54,00
+1 продавница999,80 din/kg





























