Cene → Slatkiši i žitarice → Mafin BIFA mini cherry 180g

Mafin BIFA mini cherry 180g
Pakovanje 180 g 4 prodavnice Barkod 8690562041935
127,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
705,56 din/kg
Najskuplje je 194,28 din, +53% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
127,00 din705,56 din/kg
-
Mere47 radnji u 35 mesta147,00 din816,67 din/kg+20,00 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 149,99 din · Negotin149,99 din833,28 din/kg+22,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb149,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68149,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta194,28 din1.079,33 din/kg+67,28 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 127,00 | 147,00 |
| 01.09.2026. | 127,00 | 147,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BIFA MAFINI 180G VISNJA-COKOAleksandrović
- BIFFA MAFINI 180G TRESNJAMedius
- Mafin visnja BIFA 180grMere
- BIFFA MAFIN 180G MASNI BISKVIT TRESNJAPrima
- Mafin BIFA mini cherry 180gTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%MAFIN POPKEK KAKAO ETI 45G
- Leon24,99
- VUM28,99
- Trnava Promet31,00
+13 prodavnica555,33 din/kg
Mafin BIFA mini cokolada 180g
- Trnava Promet127,00
- Mere149,90
- Aleksandrović149,99
+5 prodavnica705,56 din/kg
MAFIN POPKEK LIMUN ETI 45G
- Sunce (Qvattro)29,99
- Senta Promet33,75
- Euro Ša M38,00
+4 prodavnice666,44 din/kg
Mafin BIFA mini banana 180g
- Trnava Promet127,00
- Mere147,00
- Aleksandrović149,99
+2 prodavnice705,56 din/kg
MAFIN KAKAO 2X30G SUNNY
- Idea · Mercator · Roda49,99
833,17 din/kgMAFIN KAKAO SA VANILA PUNJENJEM 6X40g MOD
- Cash & Carry Plus179,99
- Fortuna Market199,99
- Luki219,00
749,96 din/kg
MAFIN VANILA 2X30G SUNNY
- Idea · Mercator · Roda49,99
833,17 din/kg
Mafin BROWNI Kakao 36g ETI 24
- Trnava Promet41,00
- Mikromarket50,00
1.138,89 din/kg









