Cene → Slatkiši i žitarice → Mafin Popkek Limun Eti 45 g

Mafin Popkek Limun Eti 45 g
Pakovanje 45 g 7 prodavnica Barkod 8690526033761
29,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
666,44 din/kg
Najskuplje je 59,99 din, +100% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
29,99 din666,44 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta33,75 din750,00 din/kg+3,76 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta38,00 din844,44 din/kg+8,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta40,00 din888,89 din/kg+10,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta44,99 din999,78 din/kg+15,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta55,30 din1.228,89 din/kg+25,31 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta59,99 din1.333,11 din/kg+30,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 29,99 | 40,00 |
| 01.09.2026. | 29,99 | 40,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MINI BAR ETI POPKEK LIMUN 45GRAroma, City
- ETI POPKEK LIMUN 45GEuro Ša M, Soulfood
- ETI POPKEK LIMUN 45g-NEWLuki
- ETI POPKEK LIMUN 45GRMikromarket
- KEKS POP KEK 45G LIMUNSenta Promet
- RIM ETI POPKEK LIMUN 45GSunce (Qvattro)
- MAFIN POPKEK LIMUN ETI 45GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−17 % po kgMafin Popkek Kakao Eti 45 g
- Leon24,99
- VUM28,99
- Trnava Promet31,00
+13 prodavnica555,33 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Mafin Popkek Kakao Eti 45 g
- Leon24,99
- VUM28,99
- Trnava Promet31,00
+13 prodavnica555,33 din/kg
Mafin BIFA mini cokolada 180g
- Trnava Promet127,00
- Mere149,90
- Aleksandrović149,99
+5 prodavnica705,56 din/kg
Mafin BIFA mini banana 180g
- Trnava Promet127,00
- Mere147,00
- Aleksandrović149,99
+2 prodavnice705,56 din/kg
Mafin BIFA mini cherry 180g
- Trnava Promet127,00
- Mere147,00
- Aleksandrović149,99
+1 prodavnica705,56 din/kg
Mafin Kakao 2x30 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda49,99
833,17 din/kgMafin Kakao sa Vanila Punjenjem 6x40 g Mod
- Cash & Carry Plus179,99
- Fortuna Market199,99
- Luki219,00
749,96 din/kg
Mafin Vanila 2x30 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda49,99
833,17 din/kg
Mafin BROWNI Kakao 36g ETI 24
- Trnava Promet41,00
- Mikromarket50,00
1.138,89 din/kg








