Cene → Slatkiši i žitarice → Eti Keks Tutku 36 g
Eti Keks Tutku 36 g
Pakovanje 36 g 4 prodavnice Barkod 8690526030340
44,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
1.222,22 din/kg
Najskuplje je 50,00 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
44,00 din1.222,22 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula44,99 din1.249,72 din/kg+0,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta49,99 din1.388,61 din/kg+5,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta50,00 din1.388,89 din/kg+6,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 44,00 | 47,49 |
| 01.09.2026. | 44,00 | 47,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS TUTKU 36gr ETICash & Carry Plus
- ETI TUTKU KEKS 36GMikromarket
- ETI KEKS TUTKU 36gTrlić
- *Keks TUTKU 0036 ETI 24Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Eti Keks Tutku 120 g
- Leon99,99
- RIČ99,99
- Trlić%99,99
+24 prodavnice833,25 din/kg
−27%Eti Keks Tutku 126 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda%115,00
- Sunce (Qvattro)119,99
+11 prodavnica793,57 din/kg
Eti Keks Petit Beurre Cocoa 270 g
- Fortuna Market204,99
- Trnava Promet205,00
- Cash & Carry Plus219,99
+10 prodavnica759,22 din/kg
−21%Eti Puf Cocoa 18 g
- Podunavlje17,95
- Cash & Carry Plus17,99
- Euro Ša M18,00
+7 prodavnica997,22 din/kg
Eti Browni Chocolate 35 g
- Mikromarket70,00
- VP Dima79,90
- Cash & Carry Plus89,99
+6 prodavnica2.000,00 din/kg
Eti Popkek Kakao 144 g
- Trlić150,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Sunce (Qvattro)249,99
+6 prodavnica1.041,67 din/kg
Eti Popkek Karamel 35 g
- Aman14,99
- Cash & Carry Plus24,99
- Sunce (Qvattro)34,99
+6 prodavnica428,29 din/kg
Eti Popkek banana 35g
- Cash & Carry Plus24,99
- Šumadija Market29,90
- Metro30,20
+5 prodavnica714,00 din/kg










