Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
6.370 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
To! Pečeni Indijski Orah 400 g
- BB Trade569,90
- Europrom599,90
- Tekijanka643,88
+3 продавнице1.424,75 din/kgRoler Plazma Lešnik 16,25 g
- Senta Promet29,69
- Europrom29,90
- BB Trade29,97
+3 продавнице1.821,47 din/kg
Pah.Kaša Ovsena 60 g sa Šumskim Voćem Dr.Oetk
- Fortuna Market74,99
- Super Vero79,99
- VUM79,99
+3 продавнице1.249,83 din/kg
−18%Čokolada Mini Peanut Knoppers 40 g
- Univerexport%98,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Aleksandrović109,99
+2 продавнице2.474,75 din/kg
−63%Čokolada Mlečna Extra Creamy Karamel Lindt 80 g
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Univerexport%419,99
- Aroma499,99
2.250,00 din/kg
Voćni Štapići Jagoda na 35 g
- Senta Promet99,99
- Aksa159,00
- dm175,00
+2 продавнице2.856,86 din/kg
Protein Wafer Coconut Caramel Proteini Si 37 g
- Super Vero239,99
- Univerexport260,99
- Idea · Mercator · Roda299,99
6.486,22 din/kg
Protein Wafer Peanut Caramel Proteini Si 39 g
- Super Vero239,99
- Univerexport260,99
- Idea · Mercator · Roda299,99
6.153,59 din/kg
Bar Protein Peanu Tbutter&Caramel Protein.Si 50 g
- Roda307,99
- BB Trade308,12
- Mercator309,99
+2 продавнице6.159,80 din/kg
Protein Cookie Double Chocolate Protein.Si 40 g
- Idea · Mercator · Roda179,99
- Super Vero199,99
- Univerexport210,99
4.499,75 din/kgBombone Narandža Herba 48 g
- Trnava Promet58,00
- Šumadija Market64,00
- Super Vero79,99
+2 продавнице1.208,33 din/kg
−34%Bombone Kiki Tutti Frutti Over 120 g
- Idea · Mercator · Roda%100,00
- Metalac Market140,00
- Univerexport184,63
833,33 din/kg
−50%Musli Pillows CP Lino 500 g
- Mikromarket%339,99
- Euro Ša M622,00
- Mega Maxi631,99
+2 продавнице679,98 din/kg
Musli Chia&Spelt O'Plant 350 g
- Idea · Mercator · Roda459,99
- Super Vero498,99
- Univerexport503,50
1.314,26 din/kg
Musli Oplant Date&Cocoa 350 g Podrav
- Idea · Mercator · Roda499,99
- Super Vero538,99
- Univerexport544,32
1.428,54 din/kg
Krem White Lino Lada 350 g
- Aleksandrović449,99
- Čutura449,99
- Trlić459,99
+2 продавнице1.285,69 din/kg
−23%Čokolada Dark Protein NG 80 g Kandit
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Super Vero534,99
- Aksa589,00
4.999,88 din/kg
Keks Integralni Banana i Kakao Boom Box 50 g
- Fortuna Market84,99
- VUM87,99
- Super Vero89,99
+2 продавнице1.699,80 din/kgČokolada Mlečna Šumsko Voće Zvečevo 253 g
- Metro329,00
- Trlić339,99
- Mikromarket359,99
+2 продавнице1.300,40 din/kg
Čokolada Mlečna Samo Ti Jagoda Zvečevo 250 g
- Metro329,00
- Trlić339,99
- Mikromarket359,99
+2 продавнице1.316,00 din/kg
Čokolada Mlečna Riža Mikado 75 g
- Senta Promet132,00
- BB Trade139,97
- Soulfood139,99
+2 продавнице1.760,00 din/kg
Granola Ovsena Orašasti Plodovi Boom Box 300 g
- Metro359,99
- Fortuna Market394,99
- Gomex417,06
+2 продавнице1.199,97 din/kg
Krem Rd Swisslion 500 g
- Gomex249,99
- Cash & Carry Plus259,99
- BB Trade279,97
+2 продавнице499,98 din/kg
−53%Vafl SL Eurovafel Kocka 200 g
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Univerexport149,99
- Mikromarket163,00
400,00 din/kg
Proizvod na Bazi Mlečna Čokolada Coffe Duo Ritter 218 g
- Univerexport599,99
- Idea · Mercator · Roda819,99
- Super Vero827,99
2.752,25 din/kg
−60%Čokoladni Zeka Lindt 100 g
- Idea · Mercator · Roda%260,00
- Univerexport629,99
- VP Dima682,00
2.600,00 din/kg
Čokoladna Figura Uskršnji Zec Rocher 60 g
- Cash & Carry Plus429,99
- Aksa449,00
- Senta Promet463,89
+2 продавнице7.166,50 din/kg
Žitni Bar Protein Cocoa Corny 50 g
- Idea · Mercator · Roda139,99
- Univerexport142,99
- Maxi149,99
2.799,80 din/kgŽitni Bar Protein Banana Corny 50 g
- Idea · Mercator · Roda139,99
- Univerexport142,99
- Maxi149,99
2.799,80 din/kg
−17%Bombone meke voćne Nimm2 Soft 90g
- RIČ149,99
- Univerexport%149,99
- Maxi · Mega Maxi184,99
+1 продавница1.666,56 din/kg
Kolač Trajni Punjen Borovnicom Ceremuski 400 g
- Aleksandrović239,99
- Cash & Carry Plus349,98
- Trnava Promet363,00
+2 продавнице599,98 din/kgKroasan Bečki Vafl Kajsija Le Tarti 100 g
- Sunce (Qvattro)89,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Univerexport105,99
+2 продавнице899,90 din/kg
Čokolada Mlečna 32% Kakao Pobeda 100 g
- Sunce (Qvattro)79,99
- Metalac Market119,00
- Soulfood119,99
+2 продавнице799,90 din/kg
Medenjaci Čokoladni Višnja KDV 350 g
- Cash & Carry Plus179,99
- BB Trade209,97
- Fortuna Market219,99
+2 продавнице514,26 din/kg
Medenjaci Čokoladni KDV 350 g
- Cash & Carry Plus169,99
- Sunce (Qvattro)189,99
- Fortuna Market199,99
+2 продавнице485,69 din/kg
Keks Mlečni Fil i Kakao Preliv Original Orion 180 g
- Trnava Promet145,00
- Aleksandrović159,99
- Medius159,99
+2 продавнице805,56 din/kg
Čokolada Mini Nugat i Karamela Super 40 g
- Cash & Carry Plus21,99
- Univerexport29,81
- Prima30,00
+2 продавнице549,75 din/kg
Čokolada Mini Cio Rio 30 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Trnava Promet34,00
- RIČ34,99
+2 продавнице999,67 din/kg
Bombone Čokoladne Tiramisu Marsianka 500 g
- Trnava Promet333,00
- Trlić359,99
- Cash & Carry Plus400,00
+2 продавнице666,00 din/kg
Čokolada Mlečna sa Lešnicima Pobeda 80 g
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet104,00
- Metro115,00
+2 продавнице1.187,38 din/kg
Bombone Gumene Nilski Konjić Bondi 70 g
- Aman44,99
- Leon49,99
- Senta Promet49,99
+2 продавнице642,71 din/kg
Keks Čoko Stix KDV 130 g
- Europrom189,00
- Sunce (Qvattro)199,99
- BB Trade209,97
+2 продавнице1.453,85 din/kg
Bombone Čokoladne Jagoda Pure Love 500 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Medius349,86
- Čutura349,99
+2 продавнице639,98 din/kgČokolada Mlečna sa Lešnicima Pobeda 250 g
- Sunce (Qvattro)199,99
- Univerexport279,99
- Šumadija Market291,00
+2 продавнице799,96 din/kgČokolada Mini Nugat Bar Nefis 24 g
- Univerexport23,00
- Cash & Carry Plus26,57
- Euro Ša M29,00
+2 продавнице958,33 din/kg
Bombone bez Šećera Eucalyptus 32 g
- Aman89,99
- Prima101,00
- Univerexport116,99
+2 продавнице2.812,19 din/kg
Bombonjera Cherry Evropa 147 g
- Cash & Carry Plus339,99
- Euro Ša M385,00
- Univerexport499,99
+2 продавнице2.312,86 din/kg
Krem sa 13% Pistaća Luna 350 g
- Euro Ša M410,00
- Maxi · Mega Maxi999,99
- Gomex1.173,00
+1 продавница1.171,43 din/kg


































