Cene → Slatkiši i žitarice → Musli Oplant Date&Cocoa 350 g Podrav

Musli Oplant Date&Cocoa 350 g Podrav
Pakovanje 350 g 5 prodavnica Barkod 3856020274290
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.428,54 din/kg
Najskuplje je 544,32 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din1.428,54 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta499,99 din1.428,54 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta499,99 din1.428,54 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad538,99 din1.539,97 din/kg+39,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 516,10 – 580,61 din544,32 din1.555,20 din/kg+44,33 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 499,99 | 499,99 |
| 01.09.2026. | 499,99 | 499,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MUSLI OPLANT DATE&COCOA 350G PODRAVIdea, Mercator, Roda
- MUSLI DATE&COCOA 350GR OPLANTSuper Vero
- MUSLI DATE&COCOA O'PLANT 350GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Musli Pillows CP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+23 prodavnice1.119,96 din/kg
Musli Classic Fun&Fit 250 g
- VUM194,99
- Fortuna Market219,99
- RIČ219,99
+22 prodavnice779,96 din/kg
−23%Musli Pillows BP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+19 prodavnica1.119,96 din/kg
−26%Musli Tropic Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- RIČ289,00
+16 prodavnica916,00 din/kg
−12%Musli Crunchy Classic Naturel 350 g
- RIČ269,99
- Sunce (Qvattro)269,99
- Cash & Carry Plus277,50
+15 prodavnica771,40 din/kg
Musli Čoko&Kakao Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Fortuna Market279,99
- Cash & Carry Plus299,99
+14 prodavnica916,00 din/kg
−50%Musli Njammi Lino 300 g
- Mikromarket%194,99
- RIČ299,99
- Aksa329,00
+14 prodavnica649,97 din/kg
−13%Musli Crunchy Malina Vitalia 320 g
- Maxi · Mega Maxi%314,99
- Trlić339,99
- Super Vero341,99
+10 prodavnica984,34 din/kg









