Cene → Slatkiši i žitarice → Musli Pillows CP Lino 500 g

Musli Pillows CP Lino 500 g
Pakovanje 500 g 5 prodavnica Barkod 3850104263538
339,99 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket, na akciji do 31.12.
679,98 din/kg
Najskuplje je 677,20 din, +99% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
339,99 din679,00 din679,98 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta622,00 din1.244,00 din/kg+282,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta631,99 din1.263,98 din/kg+292,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad669,99 din1.339,98 din/kg+330,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 642,09 – 722,35 din677,20 din1.354,40 din/kg+337,21 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 622,00 | 669,99 |
| 01.09.2026. | 622,00 | 669,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LINO PILLOWS CP 500GEuro Ša M, Mikromarket
- Cereal.pillows crno punjenje Lino 500gMega Maxi
- LINO PILLOWS CRNO PUNJENJE 500 GR PODRAVKASuper Vero
- MUSLI PILLOWS CP LINO 500GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Musli Pillows CP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+23 prodavnice1.119,96 din/kg
Musli Classic Fun&Fit 250 g
- VUM194,99
- Fortuna Market219,99
- RIČ219,99
+22 prodavnice779,96 din/kg
−23%Musli Pillows BP Lino 250 g
- BB Trade%279,99
- Fortuna Market289,99
- Mikromarket%289,99
+19 prodavnica1.119,96 din/kg
−26%Musli Tropic Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- RIČ289,00
+16 prodavnica916,00 din/kg
−24%Musli Crunchy Classic Naturel 350 g
- Sunce (Qvattro)%203,99
- RIČ269,99
- Cash & Carry Plus277,50
+15 prodavnica582,83 din/kg
Musli Čoko&Kakao Fun&Fit 250 g
- VUM229,00
- Fortuna Market279,99
- Cash & Carry Plus299,99
+14 prodavnica916,00 din/kg
−50%Musli Njammi Lino 300 g
- Mikromarket%194,99
- Sunce (Qvattro)%295,99
- RIČ299,99
+14 prodavnica649,97 din/kg
−11%Musli Fun&Fit Čokolada 420 g
- Trnava Promet204,00
- Tekijanka%209,99
- Aksa219,00
+11 prodavnica485,71 din/kg









