Cene → Slatkiši i žitarice → Krem sa 13% Pistaća Luna 350 g

Krem sa 13% Pistaća Luna 350 g
Pakovanje 350 g 5 prodavnica Barkod 5310005029971
410,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
1.171,43 din/kg
Najskuplje je 1.235,59 din, +201% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
410,00 din1.171,43 din/kg
-
Maxi404 radnje u 78 mesta999,99 din2.857,11 din/kg+589,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta999,99 din2.857,11 din/kg+589,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta1.173,00 din3.351,43 din/kg+763,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 1.189,14 – 1.309,91 din1.235,59 din3.530,26 din/kg+825,59 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 410,00 | 999,99 |
| 01.09.2026. | 410,00 | 999,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LUNA PREMIUM SA 13% PISTACA 350GEuro Ša M
- KREM VITAMINKA LUNA PREMIUM PISTACI 350GGomex
- Krem Luna sa 13% pistaca 350gMaxi, Mega Maxi
- KREM SA 13% PISTAĆA LUNA 350GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem činija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- ZAM849,90
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−18%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg










