Цене → Слаткиши и житарице → Кекс, вафл и колачи
Кекс, вафл и колачи
1.856 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Keks Mleveni Bevita 270 g
- Cash & Carry Plus109,99
- Soulfood109,99
- Metalac Market119,00
+22 продавнице407,37 din/kg
−25%Milka Choco Dessert Chocolate Mousse
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
- Euro Ša M165,00
+22 продавнице1.249,22 din/kg
−13%Ovseni Keks Boom Box Kokos 50 g
- Trnava Promet77,00
- Super Vero%77,99
- Fortuna Market84,99
+22 продавнице1.540,00 din/kg
−16%Napolitanke Mini Original Tortica 25 g
- Cash & Carry Plus39,99
- Sunce (Qvattro)%41,99
- BB Trade44,97
+21 продавница1.599,60 din/kg
−33%Kroasan Double Kakao Vanila 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Šumadija Market77,00
+19 продавница999,83 din/kg
−32%Kroasan Giga 7Days 150 g
- VP Dima%149,90
- Cash & Carry Plus169,99
- Sunce (Qvattro)171,99
+21 продавница999,33 din/kg
−33%Kroasan Kajsija 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Prima%69,90
- Medius%74,90
+19 продавница999,83 din/kg
−33%Biskvit Cocoa Crem 7Days 30 g
- VP Dima%36,90
- Cash & Carry Plus37,99
- Morava43,00
+21 продавница1.230,00 din/kg
Keks Integralni Yes Protein Wellness 115 g
- Mercator172,99
- Europrom174,90
- Roda174,99
+21 продавница1.504,26 din/kg
−31%Keks Obrok Choco Crisps Plazmix 70 g
- Soulfood%89,99
- Super Vero%94,99
- Cash & Carry Plus99,99
+21 продавница1.285,57 din/kg
−31%Keks Obrok Komadići Maline i Crne Čokolade Plazmix 70 g
- Soulfood%89,99
- Super Vero%94,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
+19 продавница1.285,57 din/kg
−26%Keks Sendvič Čoko Pitice Kakao Medela 138 g
- Aleksandrović99,99
- Trlić%139,99
- Trnava Promet142,00
+21 продавница724,57 din/kg
−22%Biskvit Choco Višnja Jaffa 155 g
- RIČ%124,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero139,99
+19 продавница806,39 din/kg
−11%Keks Keksići Kakao Štark 200 g
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Maxi · Mega Maxi%119,99
- Metro125,00
+18 продавница599,95 din/kg
Keks Cookies Čokolada Najlepše Želje 32 g
- Cash & Carry Plus54,99
- Podunavlje56,99
- Super Vero57,99
+21 продавница1.718,44 din/kg
−26%Krem Blok Eurocrem 100 g
- Trnava Promet89,00
- ZAM89,90
- Šumadija Market92,00
+21 продавница890,00 din/kg
−16%Keks Medeno Srce i Drugari Minions Pionir 150 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Prima99,99
- Euro Ša M%109,90
+21 продавница666,60 din/kg
−26%Krem Blok Cipiripi 80 g
- Cash & Carry Plus56,99
- Aman%69,99
- Profi69,99
+21 продавница712,38 din/kg
−14%Kolač Eti Popkek Kakao 35 g
- Sunce (Qvattro)24,99
- Trnava Promet29,00
- VP Dima%29,90
+21 продавница714,00 din/kg
−31%Keks Petit Simsek Double Colour 300 g
- Idea · Mercator · Roda%110,00
- VP Dima%139,90
- Univerexport142,11
+19 продавница366,67 din/kg
−19%Moravka Vafel Posni Limun 400 g Waffer
- Morava%139,90
- VUM143,99
- Trnava Promet148,00
+21 продавница349,75 din/kg
−25%Keks Oreo Golden 176 g Mondelez
- Super Vero%169,99
- Medius%179,90
- Trnava Promet198,00
+21 продавница965,85 din/kg
−40%Milka Cream & Biscuit 100 g
- Aman%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
- Euro Ša M147,00
+21 продавница1.199,90 din/kg
−20%Napolitanke Mini Knoppers Storck 25 g
- Trnava Promet54,00
- Cash & Carry Plus54,99
- Mikromarket%56,99
+20 продавница2.160,00 din/kg
−13%Vafl Kinder Cards 25.6g
- Idea · Mercator · Roda%64,99
- Cash & Carry Plus69,99
- RIČ69,99
+18 продавница2.538,67 din/kg
−17%Krem Blok Vesela Farma Eurocrem 140 g
- Čutura102,00
- Trnava Promet111,00
- Prima%119,90
+20 продавница728,57 din/kg
−18%Keks Cake&Choco Milka 175 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%229,99
- Cash & Carry Plus234,99
- Metro239,00
+18 продавница1.314,23 din/kg
Keks Nutella B-Ready 41,4 g
- Cash & Carry Plus78,99
- Aksa79,00
- ZAM79,90
+20 продавница1.907,97 din/kg
Keks Mini Mini Plazma Tuti Fruti&Bela Čokolada 45 g
- Senta Promet64,32
- Metalac Market69,00
- Europrom69,90
+20 продавница1.429,33 din/kg
Bambi Zlatni Pek Keks 250 g
- Trnava Promet75,00
- Čutura84,99
- Cash & Carry Plus99,99
+20 продавница300,00 din/kg
−20%Štrudla Višnja Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+20 продавница499,96 din/kg
−40%Keks Medelice Brownie sa Bananom Medela 40 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Trlić%29,99
- Prima33,00
+20 продавница749,75 din/kg
−19%Napolitanke Kokos Krem Jaffa 160 g
- VUM%99,90
- Aroma%99,99
- Univerexport%99,99
+20 продавница624,38 din/kg
−28%Keks Petit Pionir 750 g
- Euro Ša M%189,90
- Trnava Promet227,00
- Cash & Carry Plus229,99
+20 продавница253,20 din/kg
SL Biscuit Pomorandža 115 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet60,00
- Sunce (Qvattro)64,99
+20 продавница521,65 din/kg- −21%
Keks zlatni pek 420g bambi
- Mega Maxi%149,99
- Cash & Carry Plus159,99
- Sunce (Qvattro)164,99
+20 продавница357,12 din/kg
−36%Bambi Napolitanke Pomorandža 185 g
- Morava89,90
- Aman%89,99
- Cash & Carry Plus89,99
+20 продавница485,95 din/kg
−25%Keks Oreo Double Stuff 170 g Mondelez
- Prima139,50
- Cash & Carry Plus169,99
- Medius%179,90
+20 продавница820,59 din/kg
Roleri sa Lešnikom i Kakao Kremom Caprice 115 g
- Čutura162,00
- ZAM179,90
- Cash & Carry Plus183,60
+19 продавница1.408,70 din/kg
Biskvit Cocoa Kakao 7Days 35 g
- Cash & Carry Plus37,99
- Sunce (Qvattro)40,99
- Trnava Promet43,00
+19 продавница1.187,19 din/kg
−11%Čokolada Biscoff Keks Milka 190 g
- Metalac Market339,00
- Cash & Carry Plus349,99
- Senta Promet364,55
+19 продавница1.784,21 din/kg
Napolitanke Kocka Cimet i Đumbir Plazma 135 g
- Fortuna Market99,99
- Prima118,00
- Transkom 94129,99
+19 продавница740,67 din/kg
Napolitanke Kocka Borovnica Crna Čokolada Plazma 67,5 g
- Prima99,50
- Trnava Promet125,00
- Euro Ša M127,00
+19 продавница1.474,07 din/kg
−6%Keks Integralni Bonžita 120 g Classic Medela
- Trnava Promet67,00
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+19 продавница558,33 din/kg
−7%Keks Integralni sa Šargarepom O Cake 133 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%104,99
- ZAM119,90
- RIČ119,99
+17 продавница789,40 din/kg
Keks Cookies Crna Čokolada Najlepše Želje 145 g
- Aleksandrović199,99
- BB Trade211,97
- Europrom214,90
+19 продавница1.379,24 din/kg
−20%Keks Cookies Karamela Najlepše Želje 145 g
- Univerexport%179,99
- Metro199,00
- Aleksandrović199,99
+19 продавница1.241,31 din/kg
−17%Roleri Kokos Cipiripi 150 g
- Sunce (Qvattro)%134,99
- ZAM%139,90
- Cash & Carry Plus139,99
+19 продавница899,93 din/kg


































