Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Obrok Choco Crisps Plazmix 70 g

Keks Obrok Choco Crisps Plazmix 70 g
Najskuplje je 139,00 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
89,99 din129,99 din1.285,57 din/kg
-
94,99 din109,99 din1.357,00 din/kg+5,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula99,99 din1.428,43 din/kg+10,00 din
-
99,99 din114,99 din1.428,43 din/kg+10,00 din
-
99,99 din114,99 din1.428,43 din/kg+10,00 din
-
99,99 din114,99 din1.428,43 din/kg+10,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta108,86 din1.555,14 din/kg+18,87 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta109,00 din1.557,14 din/kg+19,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta109,91 din1.570,14 din/kg+19,92 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu109,99 din1.571,29 din/kg+20,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta109,99 din1.571,29 din/kg+20,00 din
-
110,00 din1.571,43 din/kg+20,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun110,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača110,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac110,00 din
- Kragujevac · Metro110,00 din
- Novi Sad · Metro110,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta110,00 din1.571,43 din/kg+20,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta112,99 din1.614,14 din/kg+23,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik114,99 din1.642,71 din/kg+25,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta118,65 din1.695,00 din/kg+28,66 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd119,00 din1.700,00 din/kg+29,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta119,00 din1.700,00 din/kg+29,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta119,90 din1.712,86 din/kg+29,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta119,99 din1.714,14 din/kg+30,00 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta119,99 din1.714,14 din/kg+30,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 112,64 – 126,72 din120,56 din1.722,29 din/kg+30,57 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu122,00 din1.742,86 din/kg+32,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta139,00 din1.985,71 din/kg+49,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Aroma · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 99,99 | 114,99 |
| 20.09.2026. | 99,99 | 114,99 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 112,99 |
Promene cene
- Metro 01.10. 115,00 → 110,00 din -4%
- Soulfood 21.09. 137,99 → 129,99 din -6%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PLAZMIX 70G COK.KEKS ZITAR.Aleksandrović
- PLAZMIX SA KOMADIMA KEKSA COK. I COKO PAHULJICA 70GAroma, City
- PLAZMIX MESAVINA KOMADICA KEKSA,COKOLADE I COKO ZITNIH PAHULJICA 70GCash & Carry Plus
- PLAZMIX K.KEKSA COK.ZIT.PAH.70GREuroprom
- PLAZMIX 70G SA KOMADICIMA KEKSA ČOKOLADE I ČOKO ŽITNIH PAHULJICAFortuna Market
- MEŠAVINA PLAZMIX CHO CRISP 70G PLAZIdea, Mercator, Roda
- PLAZMIX 70g MES.KOMAD.KEKSA COK.I COKO ZIT.PAHULJICALuki
- Coko zitne pahuljice Plazmix 70gMega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−39 % po kgIntegralni Keks Nutri Choco Nougat 115 g O'Cake
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%89,99
- ZAM104,90
- VUM104,99
+25 prodavnica782,52 din/kg
−28 % po kgKeks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg







