Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS MEDENO SRCE I DRUGARI MINIONS PIONIR 150G

KEKS MEDENO SRCE I DRUGARI MINIONS PIONIR 150G
Pakovanje 150 g 23 prodavnice Barkod 8602300232987
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
666,60 din/kg
Najskuplje je 179,99 din, +80% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,99 din666,60 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu99,99 din666,60 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta109,90 din732,67 din/kg+9,91 din
-
119,99 din159,99 din799,93 din/kg+20,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta122,00 din813,33 din/kg+22,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta128,99 din859,93 din/kg+29,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,00 din860,00 din/kg+29,01 din
-
129,99 din154,99 din866,60 din/kg+30,00 din
-
129,99 din154,99 din866,60 din/kg+30,00 din
-
129,99 din149,99 din866,60 din/kg+30,00 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 129,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik129,99 din866,60 din/kg+30,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33129,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49129,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6129,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5129,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb129,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38129,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7129,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26129,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43129,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10129,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15129,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb129,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2129,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb129,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68129,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36129,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25129,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296129,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb129,99 din
-
132,99 din144,99 din886,60 din/kg+33,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta139,90 din932,67 din/kg+39,91 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik139,99 din933,27 din/kg+40,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta145,99 din973,27 din/kg+46,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta147,42 din982,80 din/kg+47,43 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta149,00 din993,33 din/kg+49,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta149,00 din993,33 din/kg+49,01 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta149,99 din999,93 din/kg+50,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta150,66 din1.004,40 din/kg+50,67 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta153,97 din1.026,47 din/kg+53,98 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 152,62 – 172,89 din158,58 din1.057,20 din/kg+58,59 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta179,99 din1.199,93 din/kg+80,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 99,99 | 147,42 |
| 22.09.2026. | 99,99 | 147,42 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 146,71 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MEDENO SRCE 150G DRUGARIAleksandrović
- MEDENJACI MEDENO SRCE I DRUGARI MINIONS 150GAroma, City
- MEDENJACI MEDENO SRCE I DRUGARI 150GBB Trade, Fortuna Market
- KEKS MEDENO SRCE I DRUGARI 150gr PIONIRCash & Carry Plus
- MEDENO SRCE DRUGARI 150GEuro Ša M
- KEKS PIONIR MEDENJAK MEDENO SRCE I DRUGARI 150GGomex
- BISKVIT MED SRCE&DRUGARI 150G PIONIIdea, Mercator, Roda
- MEDENO SRCE DRUGARI 150g PIONIRLuki, Sunce (Qvattro)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KEKS PLAZMA 300G
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea%589,99
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
+38 prodavnica737,49 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- Leon%149,99
- Trnava Promet154,00
+38 prodavnica928,57 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea%199,99
+37 prodavnica1.359,92 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+37 prodavnica571,38 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi%279,99
- Mega Maxi%279,99
- Podunavlje279,99
+37 prodavnica933,30 din/kg








