Цене → Слаткиши и житарице → Кекс, вафл и колачи
Кекс, вафл и колачи
1.842 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Keks Mini Mini Plazma Čoko&Jagoda Milkshake 45 g
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market69,00
- Europrom69,90
+29 продавница1.444,22 din/kg
−17%Keks Integralni Čokolada&Narandža Wellness 155 g
- Trnava Promet143,00
- Aman%149,99
- Metro155,00
+29 продавница922,58 din/kg
−53%Keks Kiflice sa Prah Šećerom Zlatni Pek 172 g
- Mega Maxi%59,99
- Morava117,00
- Metalac Market128,00
+29 продавница348,78 din/kg
−15%Keks Plus Čokolada Plazma 160 g
- ZAM%169,90
- Podunavlje%174,99
- Trnava Promet182,00
+29 продавница1.061,88 din/kg
Roleri sa Lešnik Kremom Plazma 130 g
- Cash & Carry Plus159,99
- Metro169,00
- Europrom169,90
+29 продавница1.230,69 din/kg
−22%Keks Nougat Noblice 222 g
- RIČ%124,99
- Idea · Mercator · Roda%139,99
- Metro153,52
+27 продавница563,02 din/kg
−47%Napolitanke Vanila&Kakao Štark 130 g
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Senta Promet126,41
- Metro139,00
+27 продавница615,38 din/kg
−22%Čokolada Mlečna Keks Najlepše Želje 170 g
- Cash & Carry Plus279,99
- Aman%289,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+27 продавница1.647,00 din/kg
−23%Keks Skroz Lenja Napola Pita Višnja Štark 135 g
- VP Dima109,00
- Medius%114,90
- Aman%119,99
+29 продавница807,41 din/kg
Čokolada Mini Kokos Desert 30 g
- Trnava Promet40,00
- Aleksandrović44,99
- Fortuna Market44,99
+29 продавница1.333,33 din/kg
−29%Kroasan Oreo 7Days 70 g
- Transkom 9489,90
- VP Dima%89,90
- ZAM%89,90
+28 продавница1.284,29 din/kg
−33%Kroasan Jagoda 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%69,99
+23 продавнице999,83 din/kg
−25%Keks Oreo 176 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Super Vero%164,99
- Leon175,99
+28 продавница852,22 din/kg
Keks Oreo 110 g
- Trnava Promet115,00
- Cash & Carry Plus116,99
- Sunce (Qvattro)126,99
+28 продавница1.045,45 din/kg
−16%Keks Mleveni Plazma 800 g Bambi
- Profi%589,99
- Cash & Carry Plus599,99
- Metro649,00
+28 продавница737,49 din/kg
−36%Napolitanke Lešnik Bambi 185 g
- Euro Ša M89,00
- Europrom89,90
- Morava%89,90
+28 продавница481,08 din/kg
−12%Keks Mini Mini Plazma Čoko&Jagoda Milkshake 170 g
- Cash & Carry Plus179,99
- Idea · Mercator · Roda%184,99
- Leon184,99
+26 продавница1.058,76 din/kg
−12%Keks Sendvič sa Čokoladom Zlatni Pek 144 g
- Trnava Promet90,00
- Metalac Market109,50
- Europrom109,90
+28 продавница625,00 din/kg
−40%Keks Medelice Brownie Čoko Medela 40 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Leon29,99
- Trlić%29,99
+28 продавница749,75 din/kg
−17%Napolitanke Choco Crispy Njamb 150 g
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet97,00
- Medius%99,90
+28 продавница633,27 din/kg
−17%Keks Integralni Nougat O Cake 115 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%89,99
- ZAM104,90
- VUM104,99
+25 продавница782,52 din/kg
Napolitanke Kakao Krem Štark 360 g
- Cash & Carry Plus229,99
- Trnava Promet264,00
- Euro Ša M269,00
+28 продавница638,86 din/kg
−47%Napolitanke Narandža&Kakao Štark 130 g
- Idea · Mercator · Roda%80,00
- Senta Promet126,41
- Metro139,00
+26 продавница615,38 din/kg
−53%Keks Duofil Kakao i Narandža Štark 135 g
- Idea · Mercator · Roda%75,00
- Mikromarket82,99
- Čutura127,00
+26 продавница555,56 din/kg
−26%Keks Petit Posni Apetit 570 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Metalac Market159,00
- Šumadija Market164,00
+28 продавница263,14 din/kg
Čokolada Mini Kesten Desert 30 g
- Trnava Promet40,00
- Cash & Carry Plus41,99
- Euro Ša M43,00
+28 продавница1.333,33 din/kg
−17%Roleri Wafer Lešnik i Kikiriki Cipiripi 150 g
- Cash & Carry Plus128,99
- ZAM%139,90
- Leon139,99
+28 продавница859,93 din/kg
Keks Plazma Diet 150 g Bambi
- Metro159,00
- Podunavlje159,99
- Senta Promet168,24
+28 продавница1.060,00 din/kg
−25%Kroasan Double Vanila Kakao 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- ZAM%89,90
- Leon89,99
+27 продавница1.123,75 din/kg
−34%Kroasan Max Double Kakao Vanila 7Days 110 g
- Lidl%89,99
- VP Dima%119,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
+24 продавнице818,09 din/kg
−40%Čokolada Mlečna Schoco&Keks Milka 300 g
- Aman%299,99
- Euro Ša M380,00
- Cash & Carry Plus399,99
+27 продавница999,97 din/kg
−18%Keks Choc&Choc Milka 150 g
- Metro219,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Maxi Online%229,99
+27 продавница1.460,00 din/kg
−16%Keks Integralni sa Kokos Prelivom Wellness 165 g
- Metalac Market%139,99
- Maxi · Mega Maxi%149,99
- Podunavlje159,99
+26 продавница848,42 din/kg
Keks Wellness 125 g Narandža i Čokolada No Sugar
- Cash & Carry Plus154,99
- VUM162,99
- Trnava Promet168,00
+27 продавница1.239,92 din/kg
−8%Keks Sendvič sa Limunom Zlatni Pek 144 g
- Trnava Promet90,00
- Metalac Market109,50
- Europrom109,90
+27 продавница625,00 din/kg
Keks Plus Čokolada Plazma 64 g
- Trnava Promet106,00
- Europrom108,80
- Podunavlje108,85
+27 продавница1.656,25 din/kg
−29%Palačinkice Kajsija Medela 50 g
- Cash & Carry Plus49,99
- Trlić%49,99
- VP Dima%52,90
+27 продавница999,80 din/kg
−12%Keks Kolač Kajsija Jaffa 50 g
- Morava49,90
- Medius%52,90
- Trnava Promet55,00
+27 продавница998,00 din/kg
−13%Keks Kakao Noblice 111 g
- Trnava Promet69,00
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Metro70,60
+25 продавница621,62 din/kg
−15%Keks Mlečni Domaćica 200 g
- Leon89,99
- Super Vero%105,99
- Medius%109,90
+27 продавница449,95 din/kg
−21%Napolitanke Mlečni Krem Nela 264 g
- RIČ209,99
- Čutura%219,99
- Leon224,99
+27 продавница795,42 din/kg
−11%Piškote Štark 105 g
- Podunavlje%84,99
- Sunce (Qvattro)85,99
- Trnava Promet88,00
+27 продавница809,43 din/kg
Čokolada Mlečna Keks Najlepše Želje 250 g
- Sunce (Qvattro)329,99
- Trnava Promet460,00
- ZAM499,90
+27 продавница1.319,96 din/kg
Čokolada Mini Hazenlut Cream&Biscuit Milka 46 g
- Prima88,50
- Cash & Carry Plus92,00
- BB Trade94,97
+26 продавница1.923,91 din/kg
+bambi Plazma Mleveni Keks 2 kg
- ZAM1.599,90
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Roda1.614,99
+26 продавница799,95 din/kg
Keks Plazma Stiksi Kikiriki 30 g
- Aroma74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ74,99
+26 продавница2.496,67 din/kg
−10%Keks Integralni Karamela Čok. Preliv Wellnes 185 g
- Maxi · Mega Maxi%189,99
- Sunce (Qvattro)194,99
- Metalac Market199,00
+25 продавница1.026,97 din/kg
−29%Palačinkice Čoko Nugat Medela 50 g
- Cash & Carry Plus49,99
- Trlić%49,99
- VP Dima%52,90
+26 продавница999,80 din/kg

































