Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS BEZ ŠEĆERA NARANDŽA&ČOKOLADA WELLNESS 125G

KEKS BEZ ŠEĆERA NARANDŽA&ČOKOLADA WELLNESS 125G
Pakovanje 125 g 30 prodavnica Barkod 8600043032789
151,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
1.215,92 din/kg
Najskuplje je 199,99 din, +32% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
151,99 din187,99 din1.215,92 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula154,99 din1.239,92 din/kg+3,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta162,99 din1.303,92 din/kg+11,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta168,00 din1.344,00 din/kg+16,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta169,00 din1.352,00 din/kg+17,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd172,99 din1.383,92 din/kg+21,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta172,99 din1.383,92 din/kg+21,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta172,99 din1.383,92 din/kg+21,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta174,90 din1.399,20 din/kg+22,91 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta174,99 din1.399,92 din/kg+23,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik175,99 din1.407,92 din/kg+24,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta176,00 din1.408,00 din/kg+24,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta178,99 din1.431,92 din/kg+27,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta179,82 din1.438,56 din/kg+27,83 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta179,90 din1.439,20 din/kg+27,91 din
-
Aleksandrović18 prodavnica: 129,99 - 179,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac, Štubik179,99 din1.439,92 din/kg+28,00 din
adrese radnji ▾
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb129,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb139,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49179,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6179,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5179,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38179,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7179,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43179,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10179,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15179,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb179,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2179,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb179,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68179,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36179,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99179,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296179,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad179,99 din1.439,92 din/kg+28,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta179,99 din1.439,92 din/kg+28,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu179,99 din1.439,92 din/kg+28,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta181,97 din1.455,76 din/kg+29,98 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta182,99 din1.463,92 din/kg+31,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta185,00 din1.480,00 din/kg+33,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd190,00 din1.520,00 din/kg+38,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta193,00 din1.544,00 din/kg+41,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta194,99 din1.559,92 din/kg+43,00 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta195,00 din1.560,00 din/kg+43,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta199,00 din1.592,00 din/kg+47,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu199,00 din1.592,00 din/kg+47,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta199,99 din1.599,92 din/kg+48,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta199,99 din1.599,92 din/kg+48,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 154,99 | 179,99 |
| 01.09.2026. | 154,99 | 179,99 |
Promene cene
- Soulfood 21.09. 229,99 → 199,99 din -13%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Wellness no sugar added pomorandža i čokolada,125gAksa
- WELLNESS 125g NO SUGAR pomora.cokoladaAleksandrović
- WELLNESS NO SUGAR ADDED POMORANDZA I COKO 125GAroma, City
- KEKS INT WELLNES COK POMORANDZA NO SUGAR 125GBB Trade
- KEKS WELLNESS NO SUGAR NARANDZA I COKO 125gr BAMBICash & Carry Plus
- WELLNESS NO SUGAR ADDED POMORANDZA I COKOLADA-KEKS 125GEuro Ša M
- WELLNES NO SUGAR NARAN/COKO.125GEuroprom
- KEKS WELLNESS 125G NARANDŽA I ČOKOLADA NO SUGARFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −63 % po kg
INTEGRALNI KEKS BELGIJSKA COKOLADA 175g
- Euro Ša M78,00
- Aleksandrović94,99
- Trlić119,00
445,71 din/kg
−55 % po kgKEKS NARANDŽA DOMAĆICA 200G
- Fortuna Market%109,99
- Čutura%114,99
- Mikromarket%119,99
+26 prodavnica549,95 din/kg
−54 % po kgKEKS DUOFIL KAKAO I NARANDŽA ŠTARK 135G
- Idea%75,00
- Mercator%75,00
- Roda%75,00
+29 prodavnica555,56 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
KEKS PLAZMA 300G
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- Leon%149,99
- Trnava Promet154,00
+38 prodavnica928,57 din/kg
−21%KEKS PLAZMA 800G
- Idea%589,99
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
+38 prodavnica737,49 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi%279,99
- Mega Maxi%279,99
- Podunavlje279,99
+37 prodavnica933,30 din/kg
−28%KEKS MINI MINI PLAZMA 200G
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
- Maxi%159,99
+37 prodavnica749,50 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea%199,99
+37 prodavnica1.359,92 din/kg




